Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

У Львові мінятимуть цигарки на цукерки

До Всесвітнього дня без тютюну (31 травня) у Львові відбудеться акція, під час якої учні ПТУ обмінюватимуть усім бажаючим цигарки на цукерки.

Відкриття оновленного магазину розвиваючих іграшок «Clevertoys»

Щасливе і радісне дитинство – не тільки люблячі і дбайливі батьки, правильне, багате вітамінами харчування, уважні бабусі і дідусі. Щасливе дитинство дуже сильно залежить від красивих, пізнавальних, безпечних іграшок.

Як виявити, чи вживає ваша дитина наркотики

Медики стверджують, якщо вчасно почати лікувати наркозалежність, у людини є шанс вижити.

Останні п`ять років в Україні спостерігається небачене зростання наркоманії. Сьогодні наркозалежність поступово "молодіє", середній вік людей, що вживають нелегальні наркотики, стабільно знижується.

Центр дитячої кардіохірургії в Києві – один із найкращих у світі

На сьогодні вроджені вади серця залишаються в Україні однією з домінуючих причин дитячої смертності. Щорічно у нас народжується 6-7 тисяч дітей із пороками серця. Половині з них до періоду кінця новонародженості потрібна допомога, інакше малюки просто гинуть. За даними Міністерства охорони здоров`я, всього на обліку знаходиться близько 40 тисяч дітей із вродженою серцево-судинною патологією у віці до 14 років.

У Дніпропетровську спостерігається бум народжуваності

Лише за останні два тижні у пологовому будинку обласної клінічної лікарні імені Мечникова з`явилися на світ три трійні та п`ятеро двійнят. Лікарі називають це рідкістю. Востаннє тут народилася трійня шістнадцять років тому.

Росія переглядає своє ставлення до абортів

Усе більше сил в цій країні витрачається на боротьбу з абортами, адже цей показник в Росії дуже високий, і при демографічній ситуації, що склалася, він не може не викликати побоювань. І той факт, що останнім часом кількість абортів має тенденцію до зниження, не може особливо заспокоїти, оскільки і ці показники значно перевищують показники інших країн світу. Отже, навіть більш-менш позитивна ситуація не дає підстав для заспокоєння.

Українські аптеки позбавлятимуть ліцензій за незаконний продаж сильнодіючих ліків

Державна служба лікарських засобів і виробів медичного призначення України розробила проект змін до нормативно-правової бази регулювання обігу отруйних сильнодіючих лікарських засобів, якими пропонується позбавляти ліцензій на право торгівлі ними підприємців, що незаконно продають такі препарати. Про це повідомив УНІАН заступник голови Держслужби Костянтин Косяченко.

Учням 22 шкіл Миколаєва викладають спецкурс із захисту прав споживачів

Миколаївські школярі вміють захищати свої права. Права споживачів. У двадцяти двох школах області діти вивчають курс «Основи споживчих знань». Діти вчаться відрізняти неякісний товар і, на відміну від дорослих, не соромляться вимагати від продавця його обміняти.

Уряд повинен прийняти вичерпні заходи для успішного тестування випускників шкіл - президент

Президент України Віктор Ющенко чекає від уряду вичерпних заходів з успішного проведення в 2008 році незалежного зовнішнього тестування випускників середніх шкіл.

Домашні завдання не підвищують успішність школярів молодших класів – висновок учених

Виконання домашньої роботи не покращує оцінки школярів молодших класів. До такого висновку прийшли учені з Університета Дьюка в Північній Кароліні. Стисло результати дослідження учених наводить газета "The Daily Mail".

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас