Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

У Рунеті з'явився єдиний «Шкільний портал»

У Рунеті з´явився новий освітній ресурс під назвою "Шкільний портал", створений за підтримки Міністерства освіти і науки Російської Федерації. Поки що він знаходиться на стадії тестування, а запрацює з другої декади січня.

У Києві відкрився єдиний в Україні Центр серця

У Києві була урочисто відкрита клінічна лікарня «Київський міський центр серця».
Під час відкриття мер міста Києва Л. Черновецкий заявив, що в центрі обслуговуватимуться і консультуватимуться не тільки кияни, але і жителі всієї України. Також очікується, що послугами центру користуватимуться іноземці, оскільки це один з найсучасніших медичних центрів в Європі.

Алкоголізм може початися ще в утробі матері

Згідно з результатами недавнього дослідження, пристрасть до алкоголю у молодих людей може "початися" ще в утробі матері. За словами фахівців, любов до алкогольних напоїв у дитини часто є причиною вживання матір’ю спиртного в період вагітності.

Знімки зародка можна буде закачувати на iPod

У Британії приватна клініка Portland Hospital запропонувала вагітним жінкам новий сервіс – тривимірне ультразвукове сканування зародка, знімки якого можна буде поміщати в переносні пристрої, на зразок iPod.

Прес-конференція на тему: “Захистимо Стрийську гімназію”

20 грудня о 14-30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: “Захистимо Стрийську гімназію”, повідомляє Уніан.

Директор Держінституту розвитку сім’ї та молоді виступає за створення посади Омбудсмена з питань дітей

Як повідомляє Уніан, Директор Державного інституту розвитку сім’ї та молоді Лідія СМОЛА вважає, що в Україні необхідно запровадити інститут Омбудсмена з питань дітей.

Голлівудський сценарист Біллі Фролік: український персонаж буде позитивним

Біллі Фролік - анімаційний голлівудський топ-сценарист, ім’я якого включено в "А-ліст" зірок Голлівуду. Автор мультфільмів “Мадагаскар”, “Лісова братва” і багато інших. Як повідомляє Уніан, Фролік відвідав Україну, щоб почати виробництво першого українсько-американського повнометражного мультфільму з робочою назвою “Paws and Wires” (“Лапи і Дроти”). Фролік дав інтерв`ю Уніан.

На Волині відкриють віртуальний університет

Представники польських учбових закладів на зустрічі з керівництвом Волинського національного університету імені Лесі Українки (ВНУ) запропонували створити польсько-український віртуальний університет, повідомляє HiTech Expert з посиланням на прес-центр ВНУ.

Школи і дитсадки Харкова об'єднають у комп'ютеризовану мережу

Як повідомляє nr2.ru , у 2008 році усі освітні установи Харкова можуть бути включені в єдину комп´ютерну мережу.

«Тамагочі» від Nokia

«Тамагочи» від Nokia звуть Крібі (Creebi). Він живе в телефоні N-Gage. Точніше, буде – на початку 2008 року.
На початку гри користувач отримує невеликий трейлер і «готівку», яку можна витратити на віртуального друга, щоб визначитися з його зовнішністю. Потім Крібі росте і розвивається залежно від уваги і турботи, які він отримує від свого господаря.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас