Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що робити, якщо вчителька не злюбила дитину?

вчителька не злюбила дитину

Діти не завжди бувають чесними оповідачами. Нерозумно панікувати, коли першокласник приходить додому і заявляє, що його вчителька ненавидить його. Але коли ви самі стали помічати ознаки необгрунтованого невдоволення, виявлені по відношенню до вашої дитини, потрібно вживати заходів. Але яких?

Вже п´ятий вечір поспіль ваш школяр повертається додому в сльозах і з твердим переконанням у тому, що вчителька його не злюбила. Спочатку ви йому не вірите, але потім прислухаєтеся і погоджуєтеся з тим, що його вчителька не так вже й дружелюбна. Почніть діяти до того, як ситуація вийде з-під контролю.

Поговоріть з дитиною

Нагадайте дитині про те, що незалежно від того, як до неї ставиться в школі вчитель, ви її любите і будете любити, незважаючи ні на що. Пообіцяйте в розмові, що обговорите цю болючу тему безпосередньо з вчителькою. Не настроюйте дитину проти вчителя, не підживлюйте її ненависть, так буде ще гірше. Просто дайте зрозуміти, що ви так цього не залишите, що ваш школяр може вам довіритися і більше не переживати.

Домовтеся про зустріч

При першій можливості домовтеся з учителькою про зустріч. Будьте чемними і доброзичливими, але наполегливими. Якщо вчителька відмовить, призначте їй зустріч через директора школи.Під час зустрічі

Не починайте розмову з агресивних звинувачень, так ви тільки зіпсуєте ситуацію. Почніть розмову з фрази: «Я знаю, моя дитина не завжди буває правдивою, тому хотіла б почути правду від Вас». Дозвольте вчительці описати подію. Постарайтеся з´ясувати, що стало причиною таких відносин між вашою дитиною і вчителькою. Не поспішайте робити висновки, спробуйте поставити себе на місце вчительки.

Намітьте план подальших дій

Найважливіший крок - намітити мету, а вже потім вибирати засоби її досягнення. Обговоріть з вчителькою спільну лінію поведінки, домовтеся про те, хто і як повинен поводитися, щоб надалі уникнути нікому не потрібних претензій.

Будьте позитивними

Якщо ви змогли знайти спільну мову з викладачкою дитини, то після бесіди з нею подякуйте їй за те, що вона змогла приділити вам час і допомогти вирішити цю делікатну проблему. Якщо ж вчителька не побажала змінити надалі свою поведінку, зверніться за допомогою до адміністрації школи, нехай вона розгляне це питання.

Дитина повинна перебувати в безпечному оточенні, відчувати любов і підтримку близьких. Переводити дитину в інший клас або школу потрібно тільки в тому випадку, якщо немає ніяких інших варіантів. За все своє життя дитина ще не раз зіткнеться з людьми, яким вона не буде подобатися. Саме тому потрібно навчити її ефективно справлятися з проблемами подібного характеру, а не уникати їх.

За матеріалами mamaclub.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Математичні цікавинки: весела математика для дітей

А ваша дитина вже може порахувати скільки коштуватиме 3 упаковки йогурту? А 6? А скільки смаколиків можна купити на 200 гривень? Чи скільки днів потрібно відкладати кишенькових грошей, щоб купити омріяну річ? А яка відстань від дому до дитячого майданчику? Та як перетворити вивчення математики в цікаву гру?

Красиві вірші і смс-привітання з 14 жовтня – Днем Захисника України

З мужнім Днем тебе вітаю!
Хай всміхнеться тобі доля,
Вдача поряд хай літає,
Буде дім, сім’я і воля.

Вирізаємо ліхтар з гарбуза з дитиною: поради і техніка безпеки

Ніщо так не об'єднує родину і не дарує такого святкового настрою, як спільна підготовка до цього самого свята. А що може бути веселішим і цікавішим за виготовлення гарбузових ліхтарів до Хеллоуїну разом з дітлахами? Малеча буде в захваті від такої творчості і неодмінно захоче взяти в цьому процесі безпосередню участь. І ви можете залучити малюків до процесу вирізання страшних або смішних гарбузових ліхтариків, але скористайтеся нашими порадами, щоб ця сімейне творчість була безпечною для них.

Фактори, які сприяють розлученню

Вступаючи до шлюбу, люди зазвичай планують створити міцну та щасливу родину. Проте доля кожної сім’ї складається по-різному. В ході численних наукових досліджень вченими були виділені фактори, які сприяють розлученню. Розглянемо кожен із них.