Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розфарбовки: Умка

Розфарбовки: Умка

Набір для діток, яким подобаються ведмедик Умка та його пригоди

 

Файли для завантаження

file

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Що треба знати про Великодній піст?

Ви вперше вирішили постити, але не знаєте, з чого почати? А що знаєте про Великодній піст взагалі? Для чого він? Як себе треба поводити? Які існують заборони? Це ще не повний перелік питань, які промайнули у вас в голові при думці про піст. Спробуємо розібратися! Великий піст цьогоріч розпочався 11 березня і триватиме 48 днів – до 27 квітня.

Подарунок маленькій модниці на 8 березня

Знаєте приказку: «Жінки в будь-якому віці залишаються жінками»? Впевнені, що вже з самих пелюшок жіночі задатки проявляються, варто тільки придивитися. Вони ще тільки ходити навчилися, а вже приміряють мамині підбори. Почали діставати до трюмо – помада, тіні, рум'яна, та все, до чого пальчики дотягнуться, опиняється на її фізіономії. То як же ми можемо залишити без уваги в це жіноче свято маленьку модницю?!

Дитячий одяг: зручно малечі – спокійно батькам

Вибираючи одяг дітям, дорослі часто керуються принципом «щоб гарненьке та модненьке». Якщо сукня, то нехай буде більше мережива, блискіток та стрічок. Штани? Візьмемо оці, з купою кишень, застібок та хлястиків.

Артрит – страшний сон офісного працівника

Офісні працівники ведуть малорухомий спосіб життя, як наслідок одним зі здобутків є артрит. Здебільшого це запальні процеси у суглобах. Але артрит може бути як самостійною хворобою, так і показником наявності інакших захворювань.