Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Осінній гардероб майбутньої мами

Осінній гардероб майбутньої мами
 

Літо вже практично закінчилося, пролетіло в одну мить. Йому на зміну приходить осінь, а це означає, що вагітній необхідно оновити свій гардероб. Осінній одяг для пузика повинен бути яккісним зручним, теплим, комфортним.

Осінній одяг для майбутніх мам витісняє літній гардероб: сарафани, легкі туніки, плаття. Їм на зміну поступово приходять джинси, капрі, брюки. Спеціальна резинка на штанях дасть вам можливість регулювати необхідну ширину стегон і об'єм талії. Адже животик стрімко росте і набирає вагу, а це означає, що вам постійно потрібно буде регулювати ширину штанів на талії.

Не варто забувати і про джемпера, теплі кофти, пончо. Якщо ви не наважуєтеся купити собі кофточку для пузика, можете носити і стару, але пам'ятайте, що вона сильно обтягне живіт і буде підскакувати. Щоб уникнути цього, зверху надіньте теплу кофту або пуловер, або симпатичний комбінезон. У комбінезончику вам буде тепло і комфортно: він підтримує животик, прикриває спину і живіт так, що вони знаходяться в теплі; він підходить як для маленького животика так і для великого.

Що стосується верхнього одягу для вагітних, то він також повинен бути зручим, не утрудняти рухів майбутньої мами. Це може бути куртка, пончо, жилетка. Вибір такого одягу зараз великий - не те, що раніше. Асортимент як верхнього одягу, так і костюмів, величезний і вам буде, з чого вибирати. До того ж, якщо одяг якісний і комфортний, ви зможете носити його і після вагітності або під час наступної вагітності.

Оновлюючи свій гардероб до осені, варто пам'ятати про те, що животик швидко зростає, і якщо зараз кофточка на вас сидить добре, це не означає, що через пару днів ви так само успішно у неї влізете. Краще віддати перевагу стрейчовим і просторим речам, а також купувати одяг, який на вас злегка великуватий. Просто дуже скоро цей одяг стане вам в пору, і ви не будете турбуватися від того, що купили непотрібну річ.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас