Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Обираємо прикраси правильно

Обираємо прикраси правильно
 

Сережки, каблучки, ланцюжки, браслети, підвіски... Ці та інші прикраси є в арсеналі кожної жінки, адже одягаючи їх, ми хочемо виглядати і почуватися більш вишукано, бажаємо довершити власний образ, підкреслити красу, жіночність та індивідуальність. Проте, обирати і носити прикраси також потрібно вміти. В даній статті про це, власне, будемо вести мову.Перше, що враховуємо, обираючи будь-яку прикрасу – її призначення, тобто те, куди ми її одягатимемо. Не треба бути стилістом, аби розуміти, що масивні сережки чи каблучки вигадливих форм з розсипом дорогоцінних каменів, не доречно виглядатимуть в денну пору, якщо Ви знаходитесь в офісі, в громадському транспорті чи на ринку, тобто у буденній атмосфері. Зате такі прикраси будуть доречними на більш світських заходах, пасуватимуть до вечірнього образу.

Також, обираючи прикраси, потрібно враховувати пропорції свого тіла, форму обличчя, пальців рук, свій кольоротип, і, звісно, вік. Ось, наприклад, сережки довгастої форми пасуватимуть жінкам з круглим обличчям, адже візуально видовжуватимуть його, а якщо у Вас видовжене, вузьке обличчя, від такої форми сережок краще відмовитись, віддавши перевагу сережкам-пусетам ("цвяшкам"), сережкам у формі кілечок або плоских куль.

Перстні, що мають один масивний камінь чи розсип каменів, прийнято носити на середньому, або вказівному пальці, а тонкі каблучки, які менше привертають увагу, добре виглядатимуть на підмізинному пальці. Жінкам із тонкими пальцями, маленькою кистю не личитимуть масивні каблучки з великими каменями, товсті браслети. В цьому випадку краще обрати делікатні вироби, не перевантажені оздобленням, які гармонійно виглядатимуть на граціозній ручці власниці. Те саме стосується, зрештою, усіх прикрас: якщо у Вас тендітна статура, то і прикраси потрібно обирати "тендітні", а масивніші деталі пасуватимуть більш статечній жінці. Подібне правило діє, зважаючи на вік власниці прикраси: масивний ланцюжок з широким плетінням буде недоречним на шиї юної дівчини, натомість більш гармонійно виглядатиме, якщо його одягне пані середніх років.

До речі, про ланцюжки: крім плетіння, звертайте увагу і на довжину виробу. Короткі ланцюжки вигідно підкреслюють витончену шию, більше личитимуть молодій дівчині, а довгі вироби привернуть увагу до зони декольте. Словосполучення "привертати увагу" справді дуже влучно говорить про призначення прикраси. А часом, одягаючи той чи інший виріб, підкреслюємо те, що краще було б приховати Наприклад, коли жінка не встигла зробити манікюр і привертає увагу до облущеного лаку на нігтях масивною каблучкою, або коли акцентують увагу на нерівностях, зморшках вже немолодої шкіри зони декольте, одягаючи яскраву підвіску, яка не відповідає віку власниці і т. п.

Купляючи кольє, зверніть увагу, чи гармонійно воно співвідноситься з кольором Вашої шкіри, кулони же можна одягати як до глибокого декольте, так і на гладкий однотонний одяг.

Якщо бажаєте, аби прикраса максимально гармонійно Вам підходила, обирайте її із урахуванням власного кольоротипу: брюнеткам личитимуть яскраві кольорові вставки на прикрасах, світловолосим і світлооким пасуватимуть вставки із білих, ніжно-рожевих, блакитних каменів, темнооким - теплі відтінки.

Ну і, звісно, як не згадати про вибір прикраси під колір очей, що часто стає вирішальним аргументом (особливо при виборі сережок). Зеленим очам пасуватимуть такі камені як агат, малахіт, берил (зелених відтінків), бірюза. Хризоліт вигідно акцентуватиме фісташковий відтінок очей. Якщо ж у Вас карі очі, їх глибину ще більше підкреслить темний янтар, гранат, топаз, сердолік. Червоний корал, пірит, жовтий агат як найкраще личитимуть власницям сірих і світло-блакитних очей.

Будьте красивими!

Автор: Марта Павлюк
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас