Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Солодкий букет для вчителя

Солодкий букет для вчителя
 

Наближається День вчителя, свято, коли хочеться привітати любих педагогів, подякувати за їхню працю, терпіння та піклування. Який же подарунок приготувати? Запропонуйте дітям спільно зробити букет із цукерок для улюбленого вчителя. Цей подарунок приємно здивує, адже буде доволі оригінальним, смачним, а найголовніше – зробленим своїми руками, а отже в нього вкладена часточка душі того, хто його виготовляє.Щоб зробити букет з цукерок нам знадобляться наступні матеріали:

• цукерки (кількість залежить від розміру корзини)
• гофрований папір
• палички для барбекю
• нитки
• ножиці
• корзинка
• флористична губка.

Цукерки бажано обирати круглої форми, з ними зручніше працювати. Флористичну губку та корзинку можна купити у звичайному квітковому магазині.

букет з цукерок своїми руками

1. Перш за все, потрібно визначитися з кольоровою гамою букету. Сьогодні ми будемо робити блакитні та жовті крокуси. Отже, нам знадобиться блакитний, жовтий та зелений гофрований папір.

2. Корзину для квітів ми приготували заздалегідь. Відрізаємо шматок синього паперу (такого розміру, щоб вистачило встелити дно Вашої корзини та щоби кінці паперу красиво виступали, створюючи обрамлення для майбутнього букету). Потім вставляєте флористичну губку (вирізаємо, за необхідністю, надаючи потрібної форми і розміру). Ось і все, корзинка готова приймати квіти.

3. Наступний крок - нарізаємо папір для пелюсток і листочків, розміром приблизно 12х3 см. На одну квітку знадобиться три пелюсточки і стільки ж листочків.

букет з цукерок своїми руками

4. Коли заготовки зроблено, їх потрібно закрутити наступним чином:

букет з цукерок своїми руками

5. Тепер надаємо нашим заготовкам форми пелюсток, складаючи їх вдвоє.

букет з цукерок своїми руками

6. Коли всі пелюстки готові, робимо квіти (підключаємо цукерки), фіксуємо пелюстки ниткою. Обгортаємо крокуси зеленими листочками і вставляємо в них палички. Можна також скористатися флористичною тейп-стрічкою зеленого кольору, обмотавши нею стебло (паличку), вийде ще більш реалістично.

букет з цукерок своїми руками

7. Формуємо букет в корзині.

букет з цукерок своїми руками

Надіємось, у Вас все вийде і вчителю сподобається подарунок!

Автор: Марта Павлюк
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас