Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Депресія під час вагітності

Депресія у вагітних

Симптоми депресії та емоційної подавленості у вагітної жінки небезпечні тим, що можуть викликати ускладнення під час пологів, а також вони в два рази збільшують ризик передчасних пологів, - попереджують спеціалісти. Чим серйозніші ознаки депресії, тим вищий ризик.

Вони можуть суттєво вплинути на фізичне та психологічне здоров’я матері й дитини та на 60% збільшити вірогідність пологів у строк, менший за 37 тижнів, - кажуть лікарі. Вони також додають, що 41% вагітних жінок переживає мало виявлений чи значний стрес, а поміж тим передчасні пологи є однією з основних причин смертності немовлят.

На думку акушерів центру Kaiser Permanente /США/, для нормального розвитку плоду потрібна здорова плацента, а функції плаценти, у свою чергу, залежать від гормонів, які контролюються головним мозком. Депресія на ранніх стадіях вагітності, нервове напруження, яке відчуває жінка, негативно впливають на нейроендокринну систему, а потім і на плацентарну функцію, що погіршує здоров’я маляти.

Читайте також розгорнуту статтю про післяпологову депресію.


За матеріалами uaua.info

>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Чи можливо визначити дату пологів за допомогою онлайн-сервісів?

Ми всі полюбляємо різноманітні інтернет-сервіси: психологічні онлайн-тести, сайти, що покажуть, на яку зірку ви схожі і заодно візьмуть ваші особисті дані. І також, коли починається такий цікавий період у житті, як вагітність, то цікаво дізнатися – коли ж настане цей такий очікуваний день пологів. Можливо, варто подивитися календар вагітності по тижнях. Ще б непогано дізнатися – в яких імен припадають іменини на можливий день народження дитини. Такі калькулятори є, і один із найзручніших і інформативних – калькулятор вагітності від сайту Ditvora. Він допоможе зорієнтуватися в цих довгих 9 місяцях.

Вагітність взимку: що варто і не варто робити майбутній мамі (частина 3)

Поговоривши про те, як зберегти своє здоров'я взимку, тепер варто обговорити тему домашнього проводження часу в зимовий період. Адже майбутнім матусям рекомендується поберегти себе і не виходити з дому без потреби в дуже холодну погоду. Це небезпечно не тільки застудами, а й вірусами (в сезон холодів вони підстерігають нас на кожному кроці), і падіннями, якщо на вулиці ожеледь...

Вагітність взимку: що варто і не варто робити майбутній мамі (частина 2)

У минулій частині статті ми говорили про те, як майбутній мамі створити грамотний базовий гардероб на зиму, як одягатися і взуватися, щоб захистити себе від зимових небезпек. Тепер же поговоримо про здоров'я і догляд за собою в зимовий період. Що в цьому випадку радять експерти?

Все, що ви хотіли б знати про остеопатію

Остеопатія – це безмедакаментозна, неінвазивна мануальна терапія, спрямована на поліпшення здоров'я всіх систем організму шляхом зміцнення кістково-м'язового апарату. Лікар-остеопат фокусується на суглобах, м'язах і хребті, в результаті чого також спричиняється позитивний вплив на нервову систему, циркуляцію крові та лімфи.