Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Маленька Аліна потребує допомоги!

Маленька Аліна потребує допомоги!
 

Хоменко Аліні майже три рочки і з трьох місяців дитину турбують епілептичні напади. В Івано-Франківську за результатами обстеження прописали ряд препаратів, від яких дитині стало гірше і напади почастішали. Лише за кілька місяців лікарям вдалося встановити діагноз – епілептичний синдром, ураження ЦНС.У Київській ОХМАТДИТ дитині порадили пройти обстеження за кордоном задля подальшого лікування. Аліну з мамою готова прийняти ізраїльська клініка Адасса. Проте за обстеження потрібно заплатити 8 000 доларів.

Таких грошей у родини Алінки немає, тому вони вимушені звернутися по допомогу до небайдужих людей.

Реквізити для поповнення картки в ПриватБанку:

Номер картки отримувача:
5168 7572 1996 4618
Отримувач: Хоменко Марина Андріївна
тел.: 063 304 9610 (мама Аліни)

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ 8-МІСЯЧНОМУ ДМИТРУ

Діагноз: атрезія жовчних шляхів. Потрібна негайна трансплантація печінки.
Життя = операція = 250 000 грн.

Дитині потрібна допомога на лікування та реабілітацію

Я мама чотирьох дітей. Потрібна допомога у зборі коштів для лікування та реабілітації в Угорщині, в центрі реабілітації Олінек.

Діагноз: Симптоматична фокальна епілепсія. Аномалія розвитку головного мозку, внутрішня гідроцефалія. Затримка психомоторного розвитку. Стан після операції вентрикулеоперітонеального шунтування.

Допоможіть дитині одужати!

Пише Вам мама славної дівчинки Валерії. Моїй доньці 4 рочки і вона потребує термінової нейрохірургічної операції на хребті.

Батьки благають про шанс на життя дитини

17 березня Єгорку виповнилось три рочки, та замість подарунків і веселощів дитина знаходиться в лікарні. Хлопчику поставили діагноз Лімфома Беркета. При такому захворюванні стадія розвитку пухлини не визначається, але за симптомами все схоже на 4-ту стадію, адже лімфома росте швидкими темпами (за добу може збільшуватися вдвічі), а метастази вже пішли в кістки.