Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Допоможіть дитині одужати!

Допоможіть дитині одужати!
 

Пише Вам мама славної дівчинки Валерії. Моїй доньці 4 рочки і вона потребує термінової нейрохірургічної операції на хребті.Вагітність протікала нормально, були зроблені всі планові УЗД, і ніякі патології не виявлено. Лерочка народилася 21.07.2011 року шляхом кесаревого розтину. Доньку я побачила тільки на 3 добу – Леру не могли знайти в пологовому будинку. Переплутали колір бірочки і одягли їй зелену замість рожевої! Лікарі пологового будинку не сказали мені, що є якісь відхилення, і на 10-й день виписали нас здоровими!

Уже вдома я виявила у Лерочки синяк і припухлість в області крижів і задала питання нашому педіатру. На що отримала відповідь, що, мовляв, положення плода було таке. Відповідь мене заспокоїла, але час ішов, а нічого не змінювалося.

І ось в 3 місяці ми прийшли на прийом до невролога, який розділив моє життя на ДО і ПІСЛЯ. Невролог сказав, що донька ніколи не зможе ходити і сидіти навряд чи буде самостійно!

І так почалися наші поїздки по лікарнях, де лікарі ніяк не могли визначитися з діагнозом. До року хірург нам призначив кілька рентгенів в різних проекціях, але, на жаль, він сказав, що по рентгену не може нічого сказати, і направив нас до нейрохірурга в обласну лікарню. Там лікар, подивившись на Лерочку, сказав, що це треба до ортопеда, а не до нейрохірурга, і направив нас в інститут травматології і ортопедії.

А час ішов, ми приїхали до ортопеда, на нашу спинку вона навіть уваги не звернула і сказала, що потрібно лікувати дисплазію, і призначила нам знову рентген, але вже на тазостегнові суглоби. За результатами рентгена лікар поставила діагноз «Природжений грудо-поперековий сколіоз, дисплазія т/б суглобів з недорозвиненням дахів западин, плосковальгусні стопи», порадила нам пройти курс лікувального масажу, басейн, ЛФК та призначила явку через рік. Про операцію знову не було сказано ні слова.

Протягом цього часу ми виконували всі приписи лікарів. Через рік ми повторно приїхали на прийом, і я поскаржилася, що ми все виконуємо, а горбок на спинці менше не стає. Лікар мені на це відповіла, що таку дитину потрібно просто підтримувати. А я все одно відчувала, що з цим діагнозом щось не так, і наполягла на тому, щоб нам дали направлення на КТ.

І нарешті після проведення КТ нам поставили діагноз: «Ознаки множинних вроджених аномалій розвитку нижче-грудного і попереково-крижового відділу».

З цими висновками я прийшла до нашого хірурга в поліклініку і запитала, що ж далі з цим робити, і що чекає надалі мою дівчинку, на що лікар просто знизав плечима і сказав, що будемо спостерігати. «Та як так?!» - подумала я! І почала сама шукати фахівців, які б змогли допомогти моїй дівчинці.

У липні 2015 року, ми поїхали в Санкт-Петербург на консультацію в ортопедичний інститут ім. Г.І. Турнера. Лікар уважно подивився наші документи, оглянув Лерочку, і сказав, що потрібна термінова нейрохірургічна операція, так як у дочки зафіксований спинний мозок. Я була в шоці! На жаль, в нашому місті ніхто з лікарів не говорив про операцію і подібний діагноз.

Остаточний діагноз, який нам поставили в Пітері, звучить так: «Вроджена вада розвитку хребта та спинного мозку. Синдром фіксованого спинного мозку».

По приїзду додому я почала вивчати інформацію по нашому діагнозу. На жаль, в Росії не дуже хороша статистика операцій з таким діагнозом. Присутній високий ризик ускладнень, таких як порушення функцій тазових органів і нетримання!

Я дуже злякалася за дочку і тому вирішила відправити наші документи в Ізраїль, до найкращого в цій області лікаря, професора Шимона Рокхінда. Після скайп-консультації професор Рокхінд сказав, що вони готові нас взяти, і у Лерочки є дуже великий шанс на здорове майбутнє!

Професор розповів, що необхідно буде провести операцію в два етапи. Спочатку він повністю зніме фіксацію, звільнить всі нервові корінці, після чого реконструює хребетний канал. Лерочка в процесі операції буде підключена до спеціального апарата, який показує прохідність нервового імпульсу по нервових корінцях. Лікарі роблять все, щоб відновити роботу кожного корінця. Тоді повторна операція вже не потрібна. Професор робить все можливе за одну операцію!

Клініка виставила нам рахунок за операцію – 41 925 USD! Така сума є для мене абсолютно непідйомною! Я виховую Лерочку одна, тому звертаюся до Вас за допомогою, дорогі благодійники!

Незважаючи на свою досить складну аномалію, Лерочка росте дуже ніжною і життєрадісною дівчинкою. Дуже любить слухати казки і дивитися мультфільми. У неї є улюблена лялька на ім'я Тася, вона грає з нею, укладає спати, годує, переодягає і сповиває, прямо як справжня матуся. Ще Лера росте великою модницею, дуже любить вбиратися в красиві сукні, які їй дістаються у спадок від двоюрідних сестричок. Так само, як і всі звичайні діти, вона ходить в школу раннього розвитку, де її всі дуже люблять і хвалять.

Будь ласка, допоможіть моїй дівчинці стати здоровою!

З величезною вдячністю і повагою, мама Лерочки.

Способи надання матеріальної допомоги:

Філія № 6318 Банку ВТБ 24 (публічне акціонерне товариство)

БІК Банку одержувача 043602955

ІПН Банку одержувача 7710353606

К/ Р Банку одержувача 30101810700000000955

Одержувач Терентьєв Савелій Костянтинович

Рахунок одержувача в банку одержувача 40817810612574003358

Номер Білайн для пожертвувань: 89663762807 (всі кошти зібрані таким способом виводяться на рахунок в банку)

Яндекс Гроші гаманець: 410012957223561

Ківі гаманець номер: 79663763708

Тел. для зв'язку 89663763708 Вдовіна Олена

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Допоможіть врятувати життя Богданчику

Діагноз: медуллобластома.
Потрібна негайна хіміотерапія.
Життя = хіміотерапія = 12 000$

Допоможіть врятувати життя 9-місячного Віталіку

Діагноз: Атрезія жовчних шляхів; потрібна негайна трансплантація печінки.
Ціна життя = операція = 180 000 грн.

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ 8-МІСЯЧНОМУ ДМИТРУ

Діагноз: атрезія жовчних шляхів. Потрібна негайна трансплантація печінки.
Життя = операція = 250 000 грн.

Дитині потрібна допомога на лікування та реабілітацію

Я мама чотирьох дітей. Потрібна допомога у зборі коштів для лікування та реабілітації в Угорщині, в центрі реабілітації Олінек.

Діагноз: Симптоматична фокальна епілепсія. Аномалія розвитку головного мозку, внутрішня гідроцефалія. Затримка психомоторного розвитку. Стан після операції вентрикулеоперітонеального шунтування.