Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Насті потрібна допомога на лікування

Насті потрібна допомога на лікування
 

Вас турбують з Вінницької області, м Іллінці. Я – мама особливої дівчинки Анастасії, ось в липні Настюші буде 11 років. Діагноз донечки: гідроцефалія, епісиндром. Настюша не сидить, не володіє руками, не тримає голову і ще багато «НЕ», яких не повинно бути у маленької дівчинки.

Так склалося життя, що одна виховую донечку, батько Настюши помер. Настюша за свої 11 років перенесла 10 операцій які були пов'язані з шунтуванням. Лікуємо донечку з народження, є хороші результати! Ми вдячні Богу і чуйним людям, які завжди підтримують нас!

Ось з 28 липня по 1 серпня ми знову будемо в м. Києві на черговій реабілітації в доктора з Бельгії, метод АВМ. Дуже потрібна допомога в оплаті житла на 5 діб (доба – 650 грн.), А також оплачуємо переліт доктору (40 євро) + проживання доктора (1000грн).

Ще в перших числах вересня планується інший курс реабілітації за методом BDA, вартість лікування – 860 євро, нам лікарі вислали рахунок. А також серби привезуть для Настюші спеціальну машину ВDA для занять з донечкою, але тільки тоді, коли ми оплатимо за машину BDA до вересня. Доктора серби на заняттях будуть навчати батьків, як займатися вдома за допомогою спеціальної машини.

У нас є рахунок на машину BDA, призначення для Насті і опис машини BDA. Ми пишемо з надією на те, що добрі люди з чуйним серцем, з духом готовності підтримати відгукнутися. Дуже просимо допомоги!!!

Наша історія є на УББ (Українській Біржі Благодійності), там ви можете побачити документи, фото, відео Насті - https://ubb.org.ua/uk/project/3636/

Ось про нас сюжет на тел. каналі – https://www.youtube.com/watch?v=_ACmvux__w8&feature=share

Карта ПБ 5168 7427 0463 8661 Таран Аліна Григорівна

Контакти: мама Настюші (0500133244) – Аліна

У Біблії записані мудрі слова: "Нехай кожен діє так, як він вирішив в своєму серці, не з небажанням і не з примусу, бо Бог любить радісного дарувальника" (2 до Коринтян 9:7)

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитині потрібна допомога на лікування та реабілітацію

Я мама чотирьох дітей. Потрібна допомога у зборі коштів для лікування та реабілітації в Угорщині, в центрі реабілітації Олінек.

Діагноз: Симптоматична фокальна епілепсія. Аномалія розвитку головного мозку, внутрішня гідроцефалія. Затримка психомоторного розвитку. Стан після операції вентрикулеоперітонеального шунтування.

Допоможіть дитині одужати!

Пише Вам мама славної дівчинки Валерії. Моїй доньці 4 рочки і вона потребує термінової нейрохірургічної операції на хребті.

Терміново потрібна допомога Жені Тарасюк (2 роки, Україна)

Збір відкритий на курс в МКВЛ ім.Козявкіна м.Трускавець, який буде проходити з 13.06.2016 по 25.06. 2016.

Діагноз малюка: ДЦП, спастичний тетрапарез.
Сума збору 11088,13грн (44352,52 грн.)
Термін збору – до 13.06.16

Батьки благають про шанс на життя дитини

17 березня Єгорку виповнилось три рочки, та замість подарунків і веселощів дитина знаходиться в лікарні. Хлопчику поставили діагноз Лімфома Беркета. При такому захворюванні стадія розвитку пухлини не визначається, але за симптомами все схоже на 4-ту стадію, адже лімфома росте швидкими темпами (за добу може збільшуватися вдвічі), а метастази вже пішли в кістки.