Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитячі вологі серветки Helen Harper: майже 1000 і 1 випадок застосування

Дитячі вологі серветки Helen Harper: майже 1000 і 1 випадок застосування
 

Малюк завжди буде чистюлею, якщо у мами під рукою вологі серветки Helen Harper Baby! Покладіть в сумку упаковку серветок і закрийте всі питання дитячої гігієни.Як тільки ви з малюком виходите з дому, виникає питання, як правильно підтримувати його гігієну на прогулянці, в поліклініці, в гостях, в групі раннього розвитку? У мам виникає сотні ситуацій, коли потрібно терміново витерти дитину або предмети, до яких вона торкається. Найкраще рішення – дитячі вологі серветки Helen Harper Baby. Вони виготовлені з нетканого матеріалу, який містить багато натуральних волокон. Для очищення використаний гіпоалергенний лосьйон з екстрактом ромашки, розроблений для дбайливого догляду за дитячою шкірою.

Універсальні серветки Helen Harper Baby ретельно очищують шкіру малюка від будь-яких забруднень і не залишають липких слідів. У їхньому складі немає спирту, тому вони рекомендовані для заміни підгузників, витирання рук і ротика немовляти, а також фруктів, пляшечки, іграшок – все, що малюк чіпає руками, і що тягне в рот. Не перелічити всіх випадків, коли краще використовувати вологі серветки, тому що їх дуже багато. Краще, щоб Helen Harper Baby завжди були у вас під рукою.

вологі серветки Helen Harper Baby

М'яку компактну упаковку зручно носити з собою, вона поміститься в будь-якій сумці. У місткій пачці 72 серветки. Закриті пластиковим клапаном, вони завжди залишаються вологими. Серветки не склеюються, їх легко діставати одну за одною. Завдяки доступній ціні їх може дозволити собі кожна мама.

Вологі серветки Helen Harper Baby: зразкова чистота в будь-якому випадку.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас