Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Помилки в догляді за шкірою, які нас старять (Частина 1)

Помилки в догляді за шкірою, які нас старять (Частина 1)
 

Всі ми дуже зайняті, щоб навіть подумати про те, що наша шкіра старіє з кожним днем. Також багато сучасних жінок стикаються з проблемою передчасного старіння шкіри, причиною якого часто є саме спосіб життя, який ми ведемо. Звичайно ж, ми починаємо налягати на антиейджингову косметику. Але чи правильно це? У даній статті ми пропонуємо розібратися, які помилки в догляді за шкірою нас старять, і що ми повинні почати робити по-іншому.

Неправильний догляд за шкірою: де ми помиляємося?

Забуваємо видаляти макіяж. Після важкого робочого дня все, чого ви прагнете – це затишне ліжко. Але не варто нехтувати демакіяжем – за день в ваших порах накопичилося багато бруду і токсинів. Тому знімати макіяж, прийшовши додому, не просто корисно, а необхідно. Робіть це за допомогою м'яких очищувальних засобів, а потім наносіть на ніч улюблений зволожуючий крем.

Забуваємо про кисті рук і шию. На цих частинах тіла ознаки старіння особливо видно, тому їм потрібен такий самий ретельний щоденний догляд, як і шкірі обличчя. На руках і шиї в першу чергу втрачається пружність шкіри і з'являються вікові пігментні плями. Навіть якщо ваше обличчя виглядатиме молодо, руки і шия вас видадуть. Тому не забувайте за ними доглядати, а також приділяйте цим зонам особливу увагу, наносячи сонцезахисний крем.

Неправильно боремося з акне. Через гормональні зміни ми інтенсивно користуємося засобами, які борються з прищами і акне, але ці засоби тільки роблять шкіру сухою і подразненою. Замість цього краще купіть лікувальний засіб від акне, користуйтеся ним і обов'язково зволожуйте шкіру. Підсушуючи шкіру, ви позбавляєте її природної вологості і жирів, а надмірна її сухість призводить до передчасного старіння. Тому, ніколи не пересушуйте шкіру в боротьбі з ненависними висипаннями!

Нехтуємо сонцезахисним кремом. Думаю, всі чули про те, що ультрафіолет проникає крізь хмари і скло, а також є однією з найголовніших причин передчасного старіння. Однак, вирушаючи у справах в місто, на природу або прогулянку, ми все ж нехтуємо сонцезахисною косметикою. Але ж через УФ-промені наша шкіра втрачає поживні речовини! Тому придбайте крем від сонця з SPF від 30 і користуйтеся ним регулярно. А дерматологи і зовсім рекомендують користуватися сонцезахисною косметикою і взимку, і влітку, і на вулиці, і навіть перебуваючи в приміщенні.

Це найпоширеніші помилки за шкірою, через які перші ознаки старіння можуть з'явитися роками раніше, а вже існуючий процес старіння шкіри може сильно прискоритися. Звичайно ж, сюди можна віднести і шкідливі звички, і неправильне харчування, і малоактивний спосіб життя. Все це в комплексі забирає у нас молодість. Тому, якщо ви хочете максимально продовжити молодість шкіри, почніть змінювати свій спосіб життя і для початку – позбудьтеся від вищеописаних помилок.

У наступній частині статті – про корисні звички по догляду за шкірою, що продовжують її молодість.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас