Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

5 причин сказати «ні» в’єтнамкам

5 причин сказати «ні» в’єтнамкам
 

Як же зручно в спеку у в’єтнамках! Це взуття переживає зараз чергову хвилю своєї популярності, але чи корисне ходіння у цих мега-зручних капцях для нашого здоров’я? Хтось здивується, мовляв, чим в’єтнамки можуть зашкодити здоров’ю? Та все не так просто. Зараз розберемось…1. В’єтнамки – відкритий шлях для інфекцій

Основна перевага цього літнього взуття – їх максимальна відкритість, та вона, одночасно, може стати і основним недоліком. Адже влітку особливо легко підхопити грибок, вірусні і бактеріальні інфекції, а оскільки у в’єтнамках ви практично як босі – ворота для небезпечних хвороб відкриті навстіж. Дуже б не хотілося після прогулянки у зручних капцях виявити у себе грибок, вірус папіломи чи стрептодермію…

2. Плоска підошва – випробування для п’яток

Відомо, що абсолютно плоска підошва є небезпечною для здоров’я наших ніжок чи не настільки ж, як і екстремально високий каблук. Ходячи у взутті без підборів, ви вдаряєте п’яткою об землю значно сильніше, ніж якби були на мінімальному каблучку (3-5 см). До цього ж, якщо йдеться про гумові в’єтнамки, вони навряд захистять стопи від дрібних камінчиків, вибоїн та інших «сюрпризів» під час прогулянки міськими тротуарами. Тож ризик пошкодити свої стопи досить високий.

3. Не псуйте поставу!

Причина побоювань за осанку – та сама плоска підошва, яка змушує нас під час ходьби змінювати свою поставу, підлаштовуватись, бо ж ноги доводиться згинати зовсім під іншим кутом. Та й погодьтеся, хода у в’єтнамках псується, бо ж ми постійно намагаємось втримати капці на ногах під час ходьби, буквально «ловимо» їх з кожним кроком.

4. В’єтнамки можуть деформувати пальці…

Як вже говорилося вище, під час ходіння у літніх капцях без ремінців, їх доводиться постійно утримувати на ногах, аби не злетіли. При цьому наші пальці перебувають в тривалій напрузі, що згодом може призвести до їх викривлення. Такі потенційні проблеми ведуть за собою біль у суглобах та навіть хірургічне втручання у крайніх випадках. Тим же, хто має брусит великого пальця стопи (гулька на суглобі) в’єтнамки категорично заборонені.

5. …і навіть призвести до травм сухожилля

Якщо у вас плоскостопість – завжди обирайте взуття з ортопедичною устілкою, а про в’єтнамки забудьте, адже вони можуть призвести до травм сухожилля, що з’єднує листковий м’яз із кісткою.

Бережіть своє здоров’я! Обирайте правильне взуття.

Автор: Марта Павлюк

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас