Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як впоратися з батьківством? Порада #2: Ви можете з цим впоратися

Як впоратися з батьківством? Порада #2: Ви можете з цим впоратися
 

Ви це можете!

Так, ви м'який, добрий і чуттєвий

Багато татусів вважають себе «суворими» і не знають, як виявляти любов до новоспеченого малюка. Це дуже просто: погляньте на дитину, відчуйте те, що відчуваєте, покажіть це дитині. Не бійтеся бути м'яким і добрим, напевно ви нікого не будете любити сильніше, ніж свого малюка!

Але не кожен новоспечений тато (або навіть мама) розуміє, що любить малюка, з першого погляду. Спочатку до вас можуть приходити думки типу «Чи цього я хотів?», «Можливо, це помилка?» і т.д. Звичайно ж, ви будете намагатися не показувати цих думок, і це нормально. Дуже скоро ви зрозумієте, наскільки любите дитину і як щасливі стати батьком. І навіть із задоволенням будете вставати по ночах до малюка, свого малюка.

Ви можете працювати і все одно бути хорошим батьком

Зараз ваша робота ще важливіша, адже тепер ви повинні забезпечити дитину всім необхідним. І на вас чекає дійсно багато витрат. Але з цим же на вас чекає і багато непростих рішень: чи зможете ви затримуватися на роботі, пропускаючи час укладання малюка, або ходити на роботу у вихідні, навіть якщо вам за це непогано доплачують.

Звичайно ж, ви будете відчувати провину працюючого тата, так як будете спілкуватися з малюком всього пару або кілька годин на день (особливо з огляду на, що спочатку дитина буде спати дуже і дуже багато). Але робота – єдиний спосіб утримувати сім'ю. Однак вона не повинна займати весь ваш час, і вам доведеться навчитися знаходити золоту середину.

Що ви можете зробити, щоб проводити більше часу з дитиною? Якщо є така можливість, спробуйте перевестися на віддалену роботу, тобто працювати вдома. Також, можливо, ви можете працювати за іншим графіком (або мінятися змінами). Знаючи, в який час малюк спить і не спить, ви можете підлаштувати відповідним чином і свій робочий графік, наприклад, йти і приходити пізніше або раніше. Також не забувайте про оплачувані і неоплачувані відпустки, а на вихідні обов'язково знаходьте час на спілкування з малюком.

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас