Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як впоратися з батьківством? Порада #3: Ваше життя не закінчилося

Як впоратися з батьківством? Порада #3: Ваше життя не закінчилося
 

Ваше життя на цьому не закінчується

Ви знову спатимете зі своєю дружиною

Вагітність дружини готувала вас до мінливого інтимного життя, і зараз вам теж доведеться пережити ці труднощі. Можливо, вона буде довше відновлюватися, а може бути, іноді буде заважати дитина, яку потрібно спочатку вкласти спати. Можливо, в перший час після пологів вам доведеться відмовитися від деяких «фішок», які ви так любили. Але з часом все повернеться. Ваш шлюб виживе, а сім'я стане ще міцнішою – заради цього варто постаратися.

Молоді татусі відчувають зміни в інтимному житті швидше, ніж мами. Ви напевно бачите, як втомлюється ваша дружина, що у неї зовсім ні на що не залишається сил в кінці дня. Подбайте про неї, візьміть дитину на всю суботу на прогулянку і дайте їй відпочити і відновитися, а ввечері найміть доглядальницю або попросіть когось із родичів вас підмінити, а самі поведіть кохану на побачення. Після цього ви її не впізнаєте.

Так, ваша дружина може виглядати трохи не так після пологів, але в більшості пар це турбує більше самих жінок, ніж їх партнерів. Тут немає сенсу брехати і говорити, що ви не помітили змін, але ви можете сказати, що для вас це не важливо, і вона все ще найкрасивіша. Найкраще, що ви можете зробити – це дати їй зрозуміти, що любите її незалежно від того, набрала вона вагу чи ні.

Навіть з дитиною ви можете спілкуватися зі старими друзями

Ми часто не розуміємо, чому так складно бачитися зі старими друзями, коли у них з'являються діти. Але тепер ви це розумієте: у п'ятничний або суботній вечір, уклавши дитину, ви краще побудете зі своєю дружиною.

З появою дитини ваші відносини з друзями зміняться, ви будете бачитися рідше і не завжди зможете прийти. Але це не означає, що ці відносини помруть. Ніколи не думайте, що поповнення в родині – е кінець того, що ви любили і любите робити. Домовтеся з дружиною, коли ви зможете бачитися з друзями: наприклад, по суботах ви берете дитину на себе, а по середах можете після роботи зустрітися зі своєю компанією.

Ви не можете бути готові до всього

Поки у вашій родині не з'явився малюк, ви можете багато чого зробити, щоб бути готовим до цієї події. Але те, до чого ви не можете підготуватися – абсолютне щастя, яке ви будете відчувати, дивлячись на свою дитину (коли вона вперше посміхнеться, вперше обійме вас, навіть просто спатиме в ліжечку).

Навіть з огляду на всю цю втому і безсонні ночі, воно того варте. І скоро ви самі в цьому переконаєтеся!

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас