Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як не купити підробку замість оригінального Xiaomi Mi Power Bank?

Як не купити підробку замість оригінального Xiaomi Mi Power Bank?

Діти дуже часто люблять пограти на вашому телефоні, тому у вас швидко сідає на ньому батарея? У цьому питанні вам допоможе Xiaomi Mi Power Bank. Але, якщо купити підробку, зиску від неї буде небагато. А, нажаль, зараз китайські копії на китайський товар – нагальна реальність. Тому, замість зовнішнього акумулятора, який зарекомендував себе стабільністю, високою якістю збірки, відмінними робочими якостями, і може реально допомогти в “боротьбі” з дитячим поглинанням енергії мобільних пристроїв, ви можете отримати, м'яко кажучи, не те, чого жадали. Про те, як цього уникнути, далі.

Головна ознака якості Power Bank

Перше, на що треба звернути увагу – швидкість саморозряду пристрою та відповідність реальної ємності акумулятора, заявленій у параметрах. Але, якщо ви вирішили замовити Xiaomi Mi Power Bank 20800 через Інтернет, ви можете оглянути його при отриманні, ще до оплати покупки, але в повній мірі перевірити технічні характеристики практично не можливо. Тому, треба орієнтуватися на “зовнішність” гаджету. Вона, до речі, може багато сказати про його походження та ступінь оригінальності. Про це нижче.

Зовнішній вигляд упаковки пристрою

Оригінальний Mi Power Bank поставляється в коробці з картону високої якості. Крім цього, на упаковці оригіналу обов'язково є ліцензійна наклейка, яку не можна роздрукувати на будь-якому принтері: її захисний шар стирається, після чого можна побачити унікальний цифровий код з 20 символів. По ньому кожен власних або майбутній власник пристрою може перевірити справжність девайсу. Це можна зробити на офіційному сайті виробника зовнішнього акб.

USB-шнур підключення гаджету

Кабель підключення фірмових зовнішніх батарей Mi має невелику довжину – близько 10 см та всередині його USB-коннектора використовується матеріал чорного кольору, у копії популярного пристрою він, навпаки, білий. Ці ознаки легко перевірити, навіть при поверхневому огляді девайсу.

Шрифт опису властивостей на нижньому торці корпусу акб

Спочатку, варто перевірити, чи є там опис в принципі. Потім оцінити зовнішній вигляд шрифту. У оригінального аксесуара можна побачити чіткий, але не особливо інтенсивний напис. А ось виробники реплік фарби не шкодують. Тому їх написи більш жирні, але не мають чітких меж. Через велику кількість фарби напис навіть може пачкати руки. До того ж, іноді у копій зовнішніх батарей для підзарядки планшетів і смартфонів є орфографічні помилки в параметрах.

Зовнішній вигляд корпусу зовнішнього акумулятора

Якщо мова йде саме про оригінальний літій-іонний зовнішній акумулятор Power Bank Xiaomi Mi 20800, то майте на увазі:
  • він володіє протиударним корпусом з міцного алюмінію;

  • його логотип Mi дрібніший і темніший, ніж у підробок;

  • поверхня оригінального “банку” практично не відбиває світло (не пускає сонячних зайчиків), незважаючи на свою “блискучість”, вона більше спільного має з матовою поверхнею;

  • він не має фізичних ушкоджень – подряпин, потертостей, вм'ятин тощо.

Зовнішній вигляд верхнього торця корпусу

Верхній торець зовнішнього накопичувача енергії має не тільки кнопку, індикатори та USB-роз'єм, але й кілька головних ознак, які варто перевірити:
  • Наявність 4 індикаторів невеликого діаметру та прозорої тонкої пластини, яка призначена для їх захисту;

  • Робочі властивості кнопки включення: у фірмового аксесуара вона слухняна, легко натискається, не скрипить;

  • Пластина з контактами всередині MicroUSB-гнізда повинна бути білого кольору (у копій вона має чорне, синє або сіре забарвлення);

  • Пластина всередині USB-порту повинна бути виготовлена з білого матеріалу (у копій використовується бежевий пластик);

  • На "дні" USB-роз'єму оригінальної зовнішньої батареї є витиск логотипу компанії, підробки такої ознаки не мають.
Якщо вам пропонують нижчу ціну ніж офіційна, теж варто пошукати підступ.

Будьте пильні, купуйте тільки у перевірених продавців!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

10 хороших способів підвищити рівень уважності та концентрації у дітей

Змусити дитину сконцентруватися на важливому занятті непросто. Та є декілька справді ефективних способів допомогти їй зосередитися.

Багато батьків засмучуються і навіть зляться через те, як багато часу витрачає чадо на виконання домашки та інших важливих завдань. Дитина часто відволікається, та й період концентрації у неї невеликий (особливо, якщо говорити про молодших школярів). Але так буде не завжди, і ви, як батьки, можете посприяти тому, щоб малюк навчився бути уважним і фокусуватися на конкретному завданні довше.

Переваги та основні функції телевізорів зі smart TV

Звичайний користувач, який блукає у торговельному центрі, здивований величезним асортиментом сучасних телевізорів. Одними з найпопулярніших варто вважати саме моделі зі смарт ТВ, які поєднують у собі звичайний телевізор та повноцінний медіацентр. З використанням технології smart TV, телевізор підключається до всесвітнього павутиння, тобто до мережі Інтернет, та може відображати не лише звичайне телебачення, яке транслює країна, але й показувати відео ролики, фітнес тренування у режимі онлайн. Сучасний телевізор 43 дюйми – це чудовий варіант для сімей з дітьми, які навчаються дистанційно.

Як влаштувати дитині незабутні зимові канікули: ідеї розваг на Даринку

Для батьків, які шукають, чим зайняти дитину під час канікул, до 9 січня новорічне Хеппі місто на Даринку пропонує безліч активностей.

Навчальний рік у розпалі: корисні гаджети для школярів

Складно уявити день сучасної людини без гаджетів: ми перевіряємо погоду, шукаємо потрібну інформацію, спілкуємося з рідними та друзями. Вони стали корисними помічниками для всіх, а особливо для школярів і студентів. Щоб зробити навчання ефективнішим, ми підготували для вас підбірку цікавих товарів, які спрощуватимуть життя батькам і дітям кожного дня.