Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Поздоровлення зі святом 9 травня - День Перемоги

Вітання з 9 травня

1. Шановні ветерани!

Щиро вітаємо Вас із Днем партизанської слави!

Ми низько вклоняємося Вашій мужності і Вашому подвигу!

Здоров´я Вам, щастя людського! Добра, терпіння, любові! Миру і злагоди в родинах!

2. 65 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали, принесли свободу народам поневоленої Європи, світу не підвладний часу.

У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Так розпорядився довгий і кривавий календар війни, але навіть коли б ця війна завершилася в іншу пору року, Перемога все одно означала б відродження, оновлення, повернення до життя — те, що несе світові весна.

Пам´ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче — життя.

Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Сувора її правда назавжди залишиться з нами. Вона навічно у нашій пам´яті — загальнонародній, родинній, індивідуальній. Так, Перемога була одна на всіх, хто вступив у двобій з нацистською навалою. І ніхто не стояв за ціною. Для України ця ціна становила за різними даними від 8 до 10 мільйонів людських життів, колосальні суми економічних втрат. Республіка дала армії і флоту понад 7 мільйонів воїнів. Кожен другий з них поліг на фронтах, а кожен другий з тих, хто залишився у живих, повернувся додому інвалідом.

Вдумайтеся лише в таку страшну цифру: кожний сьомий з тих майже 60-ти мільйонів, яких забрала війна - наш співвітчизник. Понад 700 міст і містечок та 28 тис. сіл було знищено фашистськими загарбниками, тисячі підприємств зруйновано і пограбовано. Україна, для якої історія не скупилася на людські трагедії, попіл руйнувань, у моторошному побоїщі Великої Вітчизняної знову була викупана в крові.

Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів! Вклонімося до землі їх пам´яті і вшануємо їх хвилиною мовчання.

Переможна весна для тих, кому дякуючи богові і долі, випало повернутися додому, нехай скаліченим, нехай понівеченими кулями і осколками, приготувала ще одне випробування - трудовим фронтом. Вам, хто змінив солдатські гімнастерки на цивільний одяг, робітничі спецівки та селянські фуфайки, довелося винести на своїх плечах відбудову народного господарства. Це була нелегка і непроста справа. Якщо на Радянський Союз припадав 41% втрат понесених воюючими країнами за весь період другої світової війни, то на Україну - 42% загальносоюзних втрат. Жодна з держав, включаючи Німеччину, Польщу або Росію не зазнала руйнувань такого масштабу.

Відроджена Україна найкращий пам´ятник усім захисникам. Це був ратний подвиг, рівний бойовому. Вдячні Вам за це нинішнє і прийдешні покоління.

З кожним роком вас усе менше, шановні ветерани. З кожним роком усе далі від нас той пам´ятний день Перемоги, то дедалі більш рельєфним стає значення вашого подвигу. І хоч би скільки ще минуло часу, доки існуватиме на своїй землі українська нація — у цей день ми вклоняємося ветеранам Великої вітчизняної війни, складаємо вам глибоку синівську шану.

За післявоєнні роки ветерани не збайдужіли до свого минулого, не розгубили в пам´яті найменших вражень, почуттів і пристрасті, з якими ходили в атаки, розвідки, визволяли кожну п´ядь рідної землі.

Хотілося б звернутися до тих, хто нині працює в господарстві, в організаціях, хто навчається в школі, до батьків і дітей: давайте усім миром зробимо так, щоб нинішні і прийдешні покоління завжди пам´ятали подвиг тих, хто поліг, визволяючи рідну землю, хто повернувся переможцем. Пам´ять потрібна полеглим, увага потрібна живим. Я закликаю молодь завжди виявляти шану й увагу до ветеранів, до покоління, яке пережило справді тяжкі випробування. Закликаю прислухатися до порад і настанов тих, хто пройшов сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста й села.

Вони й сьогодні подають приклад витримки, мудрості та терпіння.

У цей пам´ятний, світлий, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомлювати значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення. Нехай єднає усіх нас любов до України і турбота про її майбутнє. Понад піввіку ми відзначаємо це свято як день радості й скорботи, пам´яті й безсмертя, як свят о дружби народів, які в ім´я життя і майбутнього власною кров´ю захищали від загарбників кожний клаптик нашої рідної землі.

Давно відгриміли залпи війни. Суворий час Великої Вітчизняної війни став надбанням історії. Але не померкне слава тих днів. Вона хвилює серця сучасників. І хоч стільки б часу сплинуло від 9 травня 1945 року, ніколи не зітреться в нашій пам´яті велич подвигу. curve Дорогі ветерани, герої фронту і тилу! Звертаюся до вас зі словами безмежної вдячності за вашу стійкість, мужність, хоробрість і героїзм. Схиляємо в шані голову перед загиблими за нашу честь, свободу і незалежність. Пам´ять зобов´язує нас усіх цінувати те, за що віддали життя наші діди і батьки. Для нас, їх вдячних нащадків, кожен день Перемоги — це час осмислення нашого минулого і сьогодення, можливість ще раз оцінити мирне творення незалежної держави України.

Віддаляючись від нас у часі, Велика Вітчизняна війна і виборена в ній Перемога не відходять у небуття і забуття, не припадають архівним пилом.

Шановні ветерани Великої Вітчизняної, солдатські вдови, всі ті хто вніс свій вклад у наближення Дня Перемоги. Сердечне і щиро вітаю Вас із 64-ю річницею Перемоги, зі святом, яке було, є й завжди буде з нами.

Довгих Вам років життя, міцного всім здоров´я і бадьорого духу, любові і поваги рідних та близьких, усього народу України!


3. Шановні захисники Вітчизни!

Прийміть сердечні поздоровлення до свята Дня захисника Вітчизни.

Захищати свою Вітчизну – це державний обов’язок кожного громадянина нашої країни. І всі, кому знайома нелегка військова служба, розуміють важливість цього патріотичного обов’язку. Завдяки Вам, захисники Вітчизни, ми можемо спокійно та впевнено жити, працювати, виховувати дітей, тому що знаємо – в скрутну хвилину Ви з мужністю станете на захист рідної країни!

Особливо хочу подякувати Вам, ветерани Великої Вітчизняної війни, за стійкість і мужність. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, Ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Низький уклін Вам за подвиги в роки війни, пам’ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь. Бажаю всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя, злагоди Вам і Вашим родинам.


4. Шановний ________!

Сердечно вітаємо Вас із славним і дорогим всім нам святом, Днем Перемоги.

Ми вшановуємо Вас – доблесного захисника рідної землі, який відстояв її у битвах, приніс волю і мир. Ви – наша гордість і слава. Велич Вашого подвигу непідвладна часові.

Земний уклін Вам і найглибша вдячність!

Прийміть побажання щастя і добра, здоров’я і бадьорості духу на довгі роки, незгасної любові рідних та близьких,всього українського народу.


5. В майський період весняного буйноцвіття знову приходить до нас чергова річниця Свята Перемоги. З великим відчуттям відповідальності хочу звернутись до усіх визволителів, високоповажних ветеранів Великої Вітчизняної війни! Ми завжди пам’ятаємо, що - 9 травня і 2010 року - це особливе для нашого народу свято Перемоги - іншого такого, такого великого, наскільки і вистражданого, у нас, мабуть, не знайти.

Для нас, нині живущих, подвиг військового покоління - це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра – це суміш печалі й радості для нас усіх, пов´язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя. Низько схиляємо голови перед визволителями і щиро вітаємо із Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні! Згадаймо, що за чотири роки війни Україна заплатила за свою свободу, за право жити на рідній землі більше ніж десятьма мільйонами життів своїх синів і дочок. Це надзвичайно висока плата, щоб жити вільно на Батьківщині. У цей славний незабутній день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану Дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.

Грядущі покоління у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви проявили в боях за рідний край. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв нашу Вітчизну, виявив нездоланну мужність та незламність духу. І сьогодні Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування. Обов’язок нащадків – бути гідними безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Саме Вам - воїнам визволителям, від щирого серця завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо жити у мирі, ростити дітей, обробляти лани, радіти успіху у досягненні мети, посміхатися сонцю. Вічна слава переможцям! Вклоняємося доземно солдатським вдовам, всім солдатам, що міряли дороги крізь війну, щоб нам сьогодні мріяти й любити. Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень. Слава Господу Богу, слава Неньці - Україні!


6. Сьогодні в цей світлий і святий для всіх нас день звертаюся до Вас, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Бо маю велике бажання від усієї душі привітати Вас, Ваших рідних та близьких із знаменним днем – Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Шановні ветерани! Ще раз зі святом Вас. Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки. З історії відомо, що майже кожна родина втратила на війні своїх синів і дочок, братів, чоловіків. Зараз не можу перечислити усіх визволителів поіменно, але рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українського воїна.

Зі святом Вас!


7. Посміхається ранок травневий,
Трепет спогадів, потиск долонь...
У сльозинках непрохано-щедрих
Знов виблискує вічний вогонь.
Але поряд надійне плече
І дитячі допитливі очі,
І душа, в якій серце тріпоче,
Що Ваш спогад в майбутнє несе.


8. Біля братських могил
Не рідшає стрій
Кличе Вічний вогонь.
Плин років не порушить...
Хоча знову поменшало
Срібних сивин,
В серці пам´ять живе,
Зігріваючи душі.


9. Ви знов сьогодні поряд з нами,
Та невблаганний плин років...
Гроза відлунює громами
В старих листах поміж рядків...
Умитий ранок зустрічає
Шістдесят другий мирний рік,
А друзі десь за небокраєм...
Лиш вічне полум´я палає,
Щоб душі зболені зігріть.


10. Знову ранок травневий
Білим квітом кружляє,
Ніжний килим зелений
Розстеляє до ніг.
Вітер шепче вітання
І приносить зітхання:
"Знов поменшало стежок
Від воєнних доріг".
Хоч рідіють колони -
Кличуть друзі далекі,
Та порожнім не буде
Ваше місце в строю.


За матеріалами vitau.org.ua

Наступна частина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Чому вчити іноземні мови краще з дитячого віку

Вивчення іноземних мов є ключовим аспектом освіти, який відкриває двері до глобального спілкування та культурного обміну. Особливо ефективним цей процес є у дитячому віці, коли здатність до навчання найвища. Чому саме варто починати вивчення німецької мови з дитинства? На це є кілька вагомих причин.

Знайомимо малюка з комп´ютером: онлайн ігри і навчання

Інтерактивні онлайн ігри – прекрасний спосіб розвинути як навички в роботі з комп'ютером, так і отримати перші знання в базових дисциплінах. Дитина може отримати величезну користь від «спілкування» з комп'ютером, але тільки якщо ви допоможете їй навчитися робити це правильно.

Суші від Хайп: пориньте у світ насолоди

Суші стали однією з найпопулярніших страв у світі, і місто Чернівці не є винятком. Відвідуючи ресторан Хайп Піца&Суші, ви маєте унікальну можливість насолоджуватись різноманітними смаками як суші Чернівці, так і піцою, зручно замовивши їх прямо до свого дому. Розташований у самому серці міста, цей ресторан пропонує широкий асортимент японської кухні, яка може задовольнити смакові побажання кожного гурмана.

Як швидко заспокоїти немовля

Виховання малюка вимагає неймовірної кількості уваги, турботи, терпіння та, звичайно ж, безмежної любові. Одне з ключових завдань, з якими стикаються батьки, — це заспокоєння плачучої дитини. Для цього існує кілька перевірених методів. Одним з найбільш ефективних є використання генератора білого шуму, який можна придбати на сайті за посиланням https://ezyy.com.ua/heneratory-biloho-shumu/. Цей пристрій виробляє спокійний, однорідний звук, який маскує інші звуки, створюючи умови, знайомі дитині ще з утроби матері. Це допомагає малюку швидко заспокоїтися і заснути.