Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

2019 рік Жовтої Земляної Свині – хто вона і що нам обіцяє?

2019 рік Жовтої Земляної Свині – хто вона і що нам обіцяє?
 

Згідно з китайським гороскопом, прийдешній 2019 рік проходитиме під заступництвом Жовтої Земляної Свині. А точно рік Свині настане 5 лютого 2019 року і триватиме до 25 січня 2020. Але незважаючи на те, що річний цикл за східним календарем відрізняється від нашого, ключові його тренди і рекомендації застосовні і до січня 2019 року.

У 2019 справа домінує над словом. Якщо ви сумніваєтеся, ви не повинні здаватися, боячись щось зіпсувати, а продовжувати рухатися вперед і сподіватися не тільки на удачу, а й на свої сили і здатність діяти швидко. Крім того, знак Свині представляє четвертий трикутник Китайського Гороскопу. А це означає, що творчий початок буде домінувати, а командна робота завжди буде винагороджуватися.

Ви повинні розуміти, що 2019 – не рік духовного розвитку, він скоріше більш пов'язаний з матеріальними нагородами. Хоча і повністю фокусуватися тільки на грошах теж не варто. Свиня точно оцінить такі якості, як сила, швидкість, оптимізм та інновації. У 2019 року не буде неправильних способів досягти успіху, але вам відкриються нові шляхи, які недоступні в інші роки цього 12-річного циклу.

Звичайно, це не означає, що ви повинні розслабитися і покластися на обставини. Таке рішення спрацює лише в критичних ситуаціях, коли у вас немає іншого вибору. А в переважній більшості випадків вам доведеться трудитися і ретельно все продумувати. Однак Свиня не примушує вас діяти лише практично, трохи пристрасті і творчий підхід ніколи не будуть зайвими!

Що обіцяє Жовта Земляна Свиня всім знакам Зодіаку?

Рік Жовтої Земляної Свині не залишить без уваги жоден зі знаків Зодіаку – у всіх буде можливість реалізувати свої ідеї та мрії. Знакам води (Щур і Свиня) 2019 рік принесе безпрецедентний приплив життєвих сил і допоможе їм «підтягнутися» у сферах життя, де ті відстають. У знаків Землі (Бик, Дракон, Вівця і Собака) буде безліч унікальних можливостей змінити світ, який їх оточує, найрадикальнішим чином.

Представникам Деревних знаків (Тигр і Кролик) пощастить і в любові, і в роботі. А люди, народжені під захистом Металу (Мавпа і Півень) зможуть і себе реалізувати, і посприяти приємним подіям у житті оточуючих. Знаки Вогню (Змія і Кінь) зроблять добру справу, яка не буде забута ані ними, ані іншими людьми.

2019 рік буде дуже важливим для більшості знаків Китайського Зодіаку. Тому в прийдешньому році варто зосередитися на тому, що дійсно важливо, оскільки дрібні проблеми вирішаться самі собою, просто з часом. Рік Жовтої Земляної Свині – не той час, коли варто щось відкладати надовго. Якщо вам щось потрібно, ви повинні робити це прямо тут і зараз. А якщо у вас є вибір, то будь-який шлях приведе вас до перемоги.

У будь-якому випадку, найбільш вигідним буде найоригінальніший шлях до вирішення проблеми, який може бути не найпростішим. Це означає, що вигоду або перемогу ви не отримаєте «за просто так», за них доведеться боротися. Однак це не буде складною боротьбою, в якій вам потрібно докласти максимум зусиль. Свиня не дозволить виникнути реальним проблемам, за винятком ситуацій, коли ви самі винні або занадто ліниві.

У любові, як і в роботі, Жовта Земляна Свиня рекомендує тримати позитивний настрій і продовжувати рухатися до мети. Це прекрасний рік для створення сім'ї і налагодження відносин з родичами. Загалом, в 2019 році варто прагнути до єдності, а не індивідуальності. І це варто врахувати всім знакам Зодіаку, плануючи події в рік Жовтої Земляної Свині.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас