Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Жалюзі і ролети: які підійдуть саме вам?

Жалюзі і ролети: які підійдуть саме вам?
 

Якого б ефекту ви не старалися домогтися за допомогою віконних аксесуарів, серед сучасних жалюзі і ролет ви напевно зможете вибрати те, що ідеально впишеться у ваш інтер'єр. Римські штори привнесуть в нього тепла і текстури, венеціанські жалюзі стануть затишним рішенням для будь-якої кімнати, а ролети допоможуть сховатися від непотрібних поглядів оточуючих.

Більшість жалюзі і ролетів досить універсальні, щоб підійти будь-якій кімнаті вашого будинку. Ви можете використовувати тільки їх, щоб створити акуратний, лаконічний дизайн вікон, або ж в поєднанні зі шторами, щоб додати простору навколо вікон об’єму і текстур.

Перш, ніж купувати жалюзі і ролети ...

• Вибираючи аксесуари для вікон, думайте про їхню практичність. Якщо вам потрібно захистити дитячу від яскравого сонячного світла, купуйте щільні ролети зі сонцевідбиваючим покриттям. А для прохолодної тінистої кімнати вибирайте напівпрозорі жалюзі, які вдень впустять більше світла, а вночі прикриють вікна від сторонніх поглядів.

• Вирішіть, чи буде кріпитися аксесуар усередині віконного отвору, чи над ним. Якщо вибираєте другий варіант, залишайте як мінімум по 45 мм нахлеста по боках і знизу, щоб жалюзі або ролети повністю перекривали отвір вікна.

Жалюзі і ролети: що вибрати?

Ролети

Вони виглядають просто, але в той же час шикарно. Сучасні ролети доступні у найрізноманітніших кольорах і малюнках, і можуть бути як напівпрозорими, так і щільними, що абсолютно не пропускають світло. Якщо ви хочете, щоб ваш вибір був максимально практичним і універсальним, вибирайте ролети «день-ніч». А для ванни і кухні підійдуть стійкі до вологи ПВХ-ролети.

Венеціанські жалюзі

Вони ідеально підходять для вікон, які «дивляться» на південь, а також для великих вікон. Венеціанські жалюзі допоможуть з легкістю регулювати кількість світла в приміщенні і приватність. Вибираючи такі жалюзі під інтер'єр, експерти рекомендують підбирати їх під колір віконної рами.

Плісировані жалюзі

Вони виглядають більш витончено, при цьому вони також доступні в самих різних кольорах і текстурах. Вибираючи жалюзі плісе, враховуйте, що їх рекомендується вішати усередині віконного отвору, а не закривати його повністю.

Римські штори

Як для формального інтер'єру, так і для відпочиваючої атмосфери в кімнаті римські штори підійдуть ідеально. Вибираючи їх дизайн, експерти рекомендують одну хитрість: контрастні краї зроблять римські штори ще більш ефектними.

Панельні жалюзі

Вони зовсім не схожі на всім звичні жалюзі, а скоріше нагадують штори, але дуже лаконічні і елегантні. Панельні жалюзі виглядають дуже акуратно і ідеально доповнять мінімалістичний інтер'єр. Їх рекомендується вибирати для високих, широких, великих вікон.

Вертикальні жалюзі

Вони універсальні, але найкраще підходять для широких вікон, скляних дверей або перестінків. Залежно від потреби, їх можна відкрити-закрити, а також розсунути, щоб аксесуар займав мінімум простору. Їх також рекомендується вибирати за кольором і текстурою віконної або дверної рами.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас