Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сноубординг з дітьми: з чого почати? (частина 1)

Сноубординг з дітьми: з чого почати? (частина 1)
 

Дітлахам насправді подобається кататися на сноубордах, будь то в місцевому парку або на гірськолижному курорті. І якщо ви ще не почали привчати чадо до такого активного і цікавого відпочинку, вам дійсно варто це зробити! Тим більше що навчатися сноубордингу дітям можна вже з 7 років. Але з чого почати? – У цій статті ми поговоримо про все, що варто передбачити батькам маленького сноубордиста-початківця.

Одяг для катання на сноуборді – що знадобиться дитині

Почнемо, мабуть, з самого елементарного – одягу для сноубордингу. Сноубордистам потрібен трохи інший одяг, ніж лижникам. Навчаючись кататися, ваш малюк проведе чимало часу, сидячи на колінах у снігу. Його ручки також будуть часто контактувати з вологою поверхнею. Але головний принцип тут той самий: дитина має бути в теплі і сухості.

Куртка для сноубордингу повинна бути трохи просторішою, ніж лижна, адже вона повинна забезпечувати вільний рух рук під час катання. Добре, якщо куртка буде подовженою, по стегна – так спинка вашого малюка буде закритою від снігу при будь-яких рухах.

Штани повинні мати додатковий захист від вологи на попі і колінах, так як дитина часто буде сидіти в снігу. Вони також повинні бути трохи просторішими, ніж лижні штани, так як під час катання на сноуборді активно рухаються стегна і коліна.

Довга термобілизна - синтетичне або з вовни мериноса. Вона має добре закривати тіло малюка і бути не дуже тісною.

Теплий шар одягу - в ідеалі це флісова кофта і штани, які будуть одягатися на термобілизну. Уникайте бавовни (як в білизні, так і тут), тому що вона швидко намокає і довго тримає вологу.

Баф - про нього часто забувають, але це дуже корисний аксесуар. Він буде захищати шию, щоки, вуха і підборіддя від холоду і сонячних опіків. Періть баф часто і давайте йому повністю висохнути (з огляду на це, можливо, вам варто купити їх парочку).

Шкарпетки повинні бути високими і виготовленими з вовни з домішкою синтетики. Звичайні низькі бавовняні шкарпетки тут не підійдуть. У дитини має бути 2-3 пари шкарпеток для сноубордингу, щоб поки вона носить одну, запасну можна було випрати і ретельно висушити.

Окуляри та шолом - їх можна купити як окремо, так і разом. Окуляри середнього відтінку стануть найбільш вдалим вибором.

Рукавиці, причому непромокальні, дихаючі і дуті, так як сноубордисти багато контактують зі снігом і вологими поверхнями. Зараз існують моделі з підтримкою кисті, вони стануть додатковим захистом від травм під час падінь.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас