Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сноубординг з дітьми: з чого почати? (частина 2)

Сноубординг з дітьми: з чого почати? (частина 2)
 

Екіпірування для сноубордингу: орендувати або купувати?

Це питання турбує більшість батьків. Скажімо так, і купити, і взяти напрокат – обидва варіанти гарні. Якщо ваш малюк тільки починає кататися на сноуборді, і робити це ви плануєте лише раз-два за сезон, то краще брати екіпіровку в оренду. Якщо ж ваша дитина вже катається, і робить це регулярно, ви можете купити їй необхідний одяг, взуття та саму дошку, або хоча б щось з цього (враховуйте все ж таки, що дітки швидко ростуть).

Вибираємо дитячу екіпіровку для сноубордингу

Чи купуєте ви екіпіровку для дитини, або берете напрокат, керуйтеся при цьому наступними рекомендаціями...

Шолом: Дитина повинна одягати його обов'язково під час катання на сноуборді. Навіть на самій рівній поверхні малюк буде падати, і шолом захистить його від травм під час таких падінь. Переконайтеся, що він сидить на голові щільно. А також стежте за тим, щоб і окуляри на ньому були щільно закріплені.

Сноуборд: Маленькі дітки повинні починати вчитися з м'якої універсальної дошкои, яка по висоті дістає чаду до грудей. Нею малюкові буде простіше маніпулювати. А потім, у міру освоєння прийомів сноубордингу, можна перевести чадо і на більш серйозну дошку, призначену для пересіченої місцевості і невеликих схилів. Дитячі дошки для сноуборду, як правило, мають довжину від 90 до 146 см.

Черевики: Новачкам потрібні теплі черевики, які ідеально сидять по нозі. Переконайтеся, що шнурки і пряжки тримаються щільно. При цьому підошва черевиків повинна бути гнучкою, щоб стопа могла активно рухатися, керуючи сноубордом.

Кріплення: Кріплення для дитячого сноуборду повинні підлаштовуватися під розмір взуття дитини. Купуйте якісні кріплення, так як дитина може носити їх не один рік. Якщо у вашого чада вже є свої черевики для сноубордингу, беріть їх з собою, коли збираєтеся купувати або брати напрокат дошку і кріплення до неї. Дуже важливо, щоб вони підходили до черевиків, легко одягалися і знімалися, навіть коли на руках рукавички.

Захист для кистей: Розтягування кистей – найпоширеніша травма при катанні на сноуборді. Ви можете купити малюкові спеціальні рукавички для сноубордингу з вбудованим захистом для кистей або придбати дані аксесуари окремо. Дитину потрібно навчити падати на кулаки і відштовхуватися ними, але захист для кистей послужить додатковим превентивним заходом від травм.

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас