Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сноубординг з дітьми: з чого почати? (Частина 4)

Сноубординг з дітьми: з чого почати? (Частина 4)
 

Сноубординг для дітей: найважливіші питання і відповіді

З якого віку можна починати навчати дитину сноубордингу?

Сноубординг вимагає деякого рівня фізичного розвитку, рівноваги і стійкості – більшого, ніж лижі. До такого заняття дітки, як правило, стають готові у віці близько 7 років (в той час як на лижах можна починати кататися з 4-6 років). Але якщо малюк дуже хоче починати вчитися раніше, і ви вважаєте, що він фізично готовий до цього, можете спробувати. Пам'ятайте, що всі діти розвиваються в різному темпі, тому ваше чадо може бути готовим до сноубордингу раніше або пізніше 7 років.

Чому простіше навчитися – катанню на лижах чи на сноуборді?

Більшості людей кататися на лижах простіше, ніж на сноуборді. Але на лижах вчитися і тренуватися доведеться довше, щоб кататися на рівні. Зі сноубордом же, коли дитина навчиться повертати вправо і вліво, а також гальмувати і падати, віона відразу ж зможе нормально кататися.

Дитина хоче йти додому після пари спусків на сноуборді – як мотивувати її кататися?

Друзі можуть стати для дитини відмінним мотиватором. Подружіться з іншими сім'ями, в яких малеча також катається на сноуборді. Можна відвести малюка на заняття зі сноубордингу, де напевно знайдуться дітлахи, з якими він подружиться. А ще краще, якщо ви будете їздити на такий активний відпочинок з родиною друзів, щоб веселіше було і вам, і дітворі.

Я хочу, щоб дитині було цікаво кататися. Як можна прискорити процес навчання, щоб ми могли кататися разом з дитиною?

Не очікуйте відразу багато. Новачки повинні вчитися кататися на найпростіших спусках. Чекайте, що протягом багатьох днів (поки дитина навчається) чадо захоче прокотитися лише пару разів. Малюкові скоріше буде цікаво пити гарячий шоколад або відпочивати після заняття сноубордингом. Але іноді ви все ж будете чути ці заповітні слова: «Може, ми ще трохи покатаємося?».

Що робити зі старою екіпіровкою маленького сноубордиста, з якої він вже виріс?

Грубо кажучи, з дитячою екіпіровкою для сноубордингу можна зробити все те ж саме, що і з іншими речами дитини, які їй вже не потрібні – віддати або продати. Звичайно ж, коштує все це чимало, тому більшість батьків роблять вибір на користь продажу дитячої екіпіровки, щоб заощадити на покупці нової. Продати її ви можете на дошках оголошень або спеціалізованих сайтах. Також можна пошукати комісійні магазини, які беруть такі товари. Але при цьому враховуйте, що при цьому вкрай бажано, щоб дитячій екіпіровці для сноубордингу було не більше 2-х років.

Якщо ж вас цікавлять питання про те, як вибрати одяг і екіпірування для свого маленького сноубордиста, з чого починати навчання настільки цікавому виду спорту і як убезпечити малюка на схилі – відповіді на них ви знайдете в наших попередніх статтях.

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас