Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що вашій шкірі не подобається взимку?

Що вашій шкірі не подобається взимку?
 

Зима – досить складний період для шкіри обличчя. Сувора погода, що постійно змінюється, з низькими температурами і вітром шкодить їй, позбавляючи природної вологи і пересушуючи. Ще більше посилюють ситуацію обігрівачі в приміщеннях. В результаті шкіра стає тьмяною та сухою.

Шкіра не любить зиму – що робити?

Якщо таке відбувається з вашою шкірою і зараз, значить, вам потрібно відредагувати свій бьюті-режим для догляду за шкірою і, можливо, замінити деякі продукти в косметичці. Давайте розглянемо кожну проблему, з якою стикається наша шкіра взимку, і спробуємо знайти рішення:

1. Зневоднення через погодні умови, у тому числі й шкіри – найпоширеніша проблема зимового періоду. Щоб позбавитися сухості, подразнень і почервонінь, поповніть косметичку продуктами на основі гіалуронової кислоти, які глибоко зволожуватимуть шкіру.

2. Тривале перебування поруч із батареями та обігрівачами, які також пересушують шкіру. Цього взимку не уникнути, тому будь-який тип шкіри в сезон холодів рекомендується зволожувати хоча б двічі на день. Це стосується навіть жирної та комбінованої шкіри. І постарайтеся замінити свій денний і нічний крем жирнішими та поживнішими зволожуючими засобами.

3. Улюблені антибактеріальні мила, засоби з вмістом спирту, ретиноїдів і альфа-оксикислот – вони занадто жорстко впливають на суху та чутливу шкіру. Адже саме такою вона стає у зимовий період. Тому в сезон холодів постарайтеся перейти на більш щадні продукти для очищення шкіри. Гліцерин, протеїни шовку, олія ши та авокадо – ті самі інгредієнти, які потрібні вашій шкірі зараз.

4. Пілінги – взимку ними також не варто зловживати. Віддавайте перевагу м'яким, не кислотним пілінгам, а між відлущуючими процедурами інтенсивно зволожуйте шкіру, незалежно від її типу. Так ви зможете прискорити регенерацію клітин та значно покращити стан тьмяної та пересушеної шкіри.

Не забувайте про ці важливі складові зимового догляду за шкірою. Ці поради допоможуть їй перенести зиму легше і виглядати в холодний сезон набагато краще.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас