Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Чому грати – так необхідно маленьким дітям?

Для маленької дитини немає більш корисного дозвілля, ніж гра.

Є причина, чому мама завжди казала «Іди пограй!». Пам'ятаєте таке? Адже ігри – це дуже корисно для дітей, а особливо для малечі. І ось, чому...

Корисні розвиваючі ігри для невеликої компанії школярів

Скоро закінчиться навчальний рік, настануть довгоочікувані канікули. Діти обожнюють вихідні дні і канікули, вони їх чекають з нетерпінням, будують плани. Та ось вони, ці канікули, наступають, і чомусь дітлахи не знають, як зайняти себе, не використовуючи гаджетів. А раніше ж і велосипед, і «козаки-розбійники», і походи всілякі, будування халабуд – чого тільки були варті!

Ціна дитячої посмішки

За оцінкою експертів, оборот світового ринку дитячих іграшок в 2019 році може досягти позначки в 100 млрд доларів. Сума ця порівнянна з обсягом ВВП таких країн, як Люксембург, Домінікана або Словаччина. Незважаючи на те, що вибір іграшок для дітей на даний момент як ніколи широкий, найбільш бажаними залишаються товари двох відомих брендів.

Бейблейд і розвиток дитини: чим корисна гра, і чи є від неї шкода для розвитку дитини?

Бейблейд – це справжній «вірус» цілого покоління сучасних дітлахів 5-12 років. І це не просто настільна гра: чимало людей сприймає її як справжній спорт, і з неї проводяться турніри. На сьогодні такі турніри проходять в десятку (якщо вже не більше) міст України, грою захоплюються чимдалі більше дітей, тому цілком закономірним є питання: а чи нешкідлива ця гра, і як вона впливає на розвиток дитини?

Як стерилізувати дитячі іграшки в домашніх умовах?

Всі ми знаємо, як діти люблять буквально все «пробувати на зуб». І іграшки малюка не стануть винятком! Саме тому їх потрібно завжди тримати в чистоті. Як же не просто помити, а й продезінфікувати іграшки дитини в домашніх умовах?

Чим пазли і головоломки такі корисні для дитячого розвитку?

З самого дитинства, і навіть вже будучи дорослими, ми любимо збирати пазли і вирішувати головоломки. Проте це не просто цікаво, а й неймовірно корисно. З самого раннього віку дітлахам варто купувати всілякі пазли, сортери та інші ігри-головоломки, адже вони несуть величезну користь для фізичного і ментального розвитку малечі.

Ляльки LOL Surprise: гід для новачків

Ляльки LOL Surprise можна назвати справжнім бумом в сфері іграшок, який охопив буквально весь світ! Що ж це за іграшки такі? Грубо кажучи, це ляльки, заховані в непрозорій кулі, але вони не такі прості, як здаються.

VR-додатки для дитячих ігор і розвитку

Гаджети оточують дітей з народження. Сучасні пристрої полегшують побут батьків і стають першими іграшками. Керівник підрозділу планшетів і VR-продуктів компанії Lenovo в Україні Віталій Годзула розповів про технології віртуальної реальності для дітей та батьків, а також навів приклади цікавих і корисних додатків для VR-шолома.

Ігри на одягання і користь, яку вони несуть дітлахам

Перевдягання в різні костюми і образи, наряджання ляльок, онлайн ігри на вдягання – все це важливо для кожної дитини, і не тільки з точки зору розваг. Ігри на одягання і переодягання приносять малечі чимало користі і добре впливають на її розвиток. Про те, чим же ці ігри такі корисні для дітвори, і піде мова в нашій сьогоднішній статті.

Чому варто дозволити дитині вибирати собі іграшки?

Коли у вас з'являються діти, ваш будинок перетворюється на справжню скарбничку іграшок. Там – м'які ведмедики і зайчики, тут – музичні інструменти, усюди конструктори тощо. Ми всі з радістю дивимося, як дитина з любов'ю ставиться до своїх іграшок. Однак є різниця між іграшками, які ми вчимо малюка любити, і тими, які він дійсно собі хоче. А чи знали ви, що існує справжній зв'язок між іграшками дитини і тим, як формується її майбутнє?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас