Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Математичні цікавинки: весела математика для дітей

А ваша дитина вже може порахувати скільки коштуватиме 3 упаковки йогурту? А 6? А скільки смаколиків можна купити на 200 гривень? Чи скільки днів потрібно відкладати кишенькових грошей, щоб купити омріяну річ? А яка відстань від дому до дитячого майданчику? Та як перетворити вивчення математики в цікаву гру?

Готуємося до школи весело: розвиваючі іграшки для дошкільнят

Головне у вихованні дитини – вчасно помітити здібності малечі та активно їх розвивати. А розвиток для дітей може відбуватися лише в один спосіб – гру. Тому правильно підібрані розвиваючі іграшки якнайкраще можуть сприяти досягненню успіхів вашою дитиною.

Як доглядати за дерев´яними іграшками: прості поради

У дерев'яних іграшок дійсно багато переваг: вони красиві, міцні і зроблені з нетоксичних матеріалів. А ще – як прекрасно вони вписуються в інтер'єр будь-якого будинку, не створюючи безлад з різнобарвного пластику! Думаєте, за ними складно доглядати? А ось і ні: щоб підтримувати дерев'яні іграшки в чистоті, вам не потрібна важка побутова хімія, їх не потрібно чистити щодня, адже дерево має антибактеріальні властивості, а тому мікроби не проникають в його текстуру.

Як дати раду іграшкам дитини: корисні поради, щоб ваш будинок не виглядав так, ніби в ньому вибухнув магазин іграшок

З появою малюка, у вас вдома напевно не буває такого порядку, як раніше. Адже ці іграшки розкидані буквально скрізь! Безумовно, це природно для кожної молодої родини. Тільки ось такий постійний хаос може дратувати, не даючи розслабитися і відпочити вдома. В цьому випадку вам потрібно знайти здоровий баланс між дорослими і дитячими речами в житловому просторі і якось упоратися з цим нескінченним потоком іграшок.

Обирайте іграшки для своєї дитини правильно!

Всі батьки бажають своїй дитині найкращого. І у виборі іграшок вони намагаються також вибрати найкраще, найцікавіше. Адже іграшки впливають на дітей. З їхньою допомогою малюки вчаться рахувати, читати, моделювати ситуації, отримують емоції та, врешті-решт, розвиваються. Тому для батьків вибір іграшки – відповідальна справа.

Як побудувати найкращий пісочний замок з дітьми?

Ви також запланувати пляжну відпустку з дітками цього літа? Крім яскравого сонечка, купання і свіжого морського повітря у такого відпочинку є ще один величезний плюс – можливість побудувати великий і самий класний замок з піску! Всі дітлахи будуть в захваті від такої ідеї, тільки ось без вас точно не впораються...

Чому грати – так необхідно маленьким дітям?

Для маленької дитини немає більш корисного дозвілля, ніж гра.

Є причина, чому мама завжди казала «Іди пограй!». Пам'ятаєте таке? Адже ігри – це дуже корисно для дітей, а особливо для малечі. І ось, чому...

Корисні розвиваючі ігри для невеликої компанії школярів

Скоро закінчиться навчальний рік, настануть довгоочікувані канікули. Діти обожнюють вихідні дні і канікули, вони їх чекають з нетерпінням, будують плани. Та ось вони, ці канікули, наступають, і чомусь дітлахи не знають, як зайняти себе, не використовуючи гаджетів. А раніше ж і велосипед, і «козаки-розбійники», і походи всілякі, будування халабуд – чого тільки були варті!

Ціна дитячої посмішки

За оцінкою експертів, оборот світового ринку дитячих іграшок в 2019 році може досягти позначки в 100 млрд доларів. Сума ця порівнянна з обсягом ВВП таких країн, як Люксембург, Домінікана або Словаччина. Незважаючи на те, що вибір іграшок для дітей на даний момент як ніколи широкий, найбільш бажаними залишаються товари двох відомих брендів.

Бейблейд і розвиток дитини: чим корисна гра, і чи є від неї шкода для розвитку дитини?

Бейблейд – це справжній «вірус» цілого покоління сучасних дітлахів 5-12 років. І це не просто настільна гра: чимало людей сприймає її як справжній спорт, і з неї проводяться турніри. На сьогодні такі турніри проходять в десятку (якщо вже не більше) міст України, грою захоплюються чимдалі більше дітей, тому цілком закономірним є питання: а чи нешкідлива ця гра, і як вона впливає на розвиток дитини?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас