Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Вибираємо перший іграшковий транспорт малюка: на що звернути увагу батькам

Вашій дитині набридло сидіти в колясці? Можливо, вона вже готова до свого першого «самостійного» транспорту – самокату, машинки або навіть триколісного велосипеду. Та перш ніж відправлятися за такою серйозною покупкою, ось, що вам варто знати...

Ляльки для дівчат - кожному віку своя іграшка

Ляльки давно займають лідируючі позиції серед улюблених іграшок дівчаток. Часи змінюються, і сьогодні мотанками, звичайно, вже мало хто грає, та й самі ляльки стали досить складними, наприклад, деякі із сучасних іграшок можна не тільки прикрашати, але і годувати, поїти, міняти підгузки, укладати спати, а ще вони розмовляють , можуть співати і навіть вчити дитину іноземній мові.

Сила пластиліну, або чим ліплення таке корисне для малечі + рецепт домашнього тіста для ліплення

Стискати, катати, ліпити... малюкам так подобається грати з пластиліном! А додайте ще й допоміжні матеріали, які знайдуться в кожному будинку, і гра з пластиліном стане потужним навчальним і розвиваючим інструментом. Це цікаве і захоплююче заняття стимулює дитячу уяву, зміцнює м'язи рук і пальців, розвиває соціальні навички, а також (хто б подумав!) навчає азам самих різних наук!

Милі монстри – як відрізнити оригінальну ляльку Монстр Хай від підробки

Ляльки Монстр Хай сьогодні входять в трійку найбільш популярних і найбажаніших ляльок для дівчаток. Така іграшка може стати прекрасним подарунком доньці на день народження або на честь успішного закінчення навчального року. Якщо ви як раз подумує над тим, щоб придбати таку ляльку в подарунок або просто так, тоді ця стаття буде дуже корисною для вас, щоб не помилитися у виборі і придбати оригінальний виріб.

Ляльки-пупси для дівчаток: що вибрати

Не секрет, що найкращою іграшкою на дівчинки, починаючи з самого раннього віку, є лялька-пупс. Про те, яку роль відіграє пупс в житті кожної дівчинки, написано чимало. Найголовніше завдання цієї ляльки – допомагати дитині обігравати різні сюжети, копіюючи мамину поведінку, приміряти на себе роль мами, навчитися піклуватися про когось ще окрім себе і, звичайно ж, просто дружити, адже ця лялька нерідко стає першою подругою маленької дівчинки.

Дитячі ігри-одягалки: чим вони корисні для маленьких модників?

Ігри-одягалки прекрасно розвивають дитячу уяву в будь-якому віці. Ігри на уяву – важлива частина розвитку дитини, а переодягання в інших людей або улюблених персонажів – веселий і цікавий спосіб стати героєм своєї власної історії. Одягання бабусиного капелюху або маминих туфель, вибір нарядів для ляльки в онлайн-грі, вирізання та примірка одягу на паперову ляльку – все це і весело, і неймовірно корисно!

Спінер – іграшка, яка захопила світ

Спінер (вертушка, фіджет спіннер, англ. Fidget Spinner і Hand Spinner) - проста по конструкції, але неймовірно захоплююча іграшка. В кінці 2016 року бум спінерів накрив США, та так, що до кінця року школярам заборонили приносити спінери в школу.

Найкращі іграшки для малюків дитсадівського віку (частина 2)

Сортери

У вас напевно вже є хоча б один сортер, але будучи немовлям, вашій дитині напевно більше подобалося діставати з нього фігурки. Тепер же вона захоче, навпаки, складати їх всередину. Особливо добре, якщо цей процес супроводжується звуками. Так малюк навчиться відстежувати причинно-наслідкові зв'язки. На сайті Smartchild.net ви знайдете сортери на будь-який смак. Молодшим дітям все ще може бути потрібна допомога з визначенням, яка фігурка в який отвір повинна пройти. Але ви можете допомогти, супроводивши гру навчальним заняттям на тему форм і фігур, тим самим розширивши і словниковий запас малюка. Також можна навчити дитину кольорам. А більш старшим дітлахам, від 2-х років, можна запропонувати сортери і з більш складними фігурками.

Найкращі іграшки для малюків дитсадівського віку (частина 1)

Можливо, вам так не здається, але грати – робота вашого малюка. Він зосереджується на своїх пазлах і ігрових наборах, машинках і м'яких іграшках, конструкторах і книгах... Для нього це – наука і навчання, в процесі якого він експериментує і досліджує свій світ. Тепер, коли ваша дитина трохи підросла, стала більш рухливою і навчилася краще управляти своїми рухами, іграшки допомагають їй контролювати навколишній світ. Тому, коли мова йде про покупку нової іграшки, цьому питанню ви повинні приділити максимум уваги.

Які іграшки потрібні дитині?

Не секрет, що для дитини іграшка так само важлива, як для дорослого книга і будь-яка можливість розвиватися, так як за допомогою іграшок і різноманітних ігор малюк пізнає себе і навколишній світ. Психологи впевнені, що від того, якими іграшками дитина оточена в дитинстві, багато в чому залежить її характер і ставлення до навколишнього світу в майбутньому.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас