Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Ляльки-пупси для дівчаток: що вибрати

Не секрет, що найкращою іграшкою на дівчинки, починаючи з самого раннього віку, є лялька-пупс. Про те, яку роль відіграє пупс в житті кожної дівчинки, написано чимало. Найголовніше завдання цієї ляльки – допомагати дитині обігравати різні сюжети, копіюючи мамину поведінку, приміряти на себе роль мами, навчитися піклуватися про когось ще окрім себе і, звичайно ж, просто дружити, адже ця лялька нерідко стає першою подругою маленької дівчинки.

Дитячі ігри-одягалки: чим вони корисні для маленьких модників?

Ігри-одягалки прекрасно розвивають дитячу уяву в будь-якому віці. Ігри на уяву – важлива частина розвитку дитини, а переодягання в інших людей або улюблених персонажів – веселий і цікавий спосіб стати героєм своєї власної історії. Одягання бабусиного капелюху або маминих туфель, вибір нарядів для ляльки в онлайн-грі, вирізання та примірка одягу на паперову ляльку – все це і весело, і неймовірно корисно!

Спінер – іграшка, яка захопила світ

Спінер (вертушка, фіджет спіннер, англ. Fidget Spinner і Hand Spinner) - проста по конструкції, але неймовірно захоплююча іграшка. В кінці 2016 року бум спінерів накрив США, та так, що до кінця року школярам заборонили приносити спінери в школу.

Найкращі іграшки для малюків дитсадівського віку (частина 2)

Сортери

У вас напевно вже є хоча б один сортер, але будучи немовлям, вашій дитині напевно більше подобалося діставати з нього фігурки. Тепер же вона захоче, навпаки, складати їх всередину. Особливо добре, якщо цей процес супроводжується звуками. Так малюк навчиться відстежувати причинно-наслідкові зв'язки. На сайті Smartchild.net ви знайдете сортери на будь-який смак. Молодшим дітям все ще може бути потрібна допомога з визначенням, яка фігурка в який отвір повинна пройти. Але ви можете допомогти, супроводивши гру навчальним заняттям на тему форм і фігур, тим самим розширивши і словниковий запас малюка. Також можна навчити дитину кольорам. А більш старшим дітлахам, від 2-х років, можна запропонувати сортери і з більш складними фігурками.

Найкращі іграшки для малюків дитсадівського віку (частина 1)

Можливо, вам так не здається, але грати – робота вашого малюка. Він зосереджується на своїх пазлах і ігрових наборах, машинках і м'яких іграшках, конструкторах і книгах... Для нього це – наука і навчання, в процесі якого він експериментує і досліджує свій світ. Тепер, коли ваша дитина трохи підросла, стала більш рухливою і навчилася краще управляти своїми рухами, іграшки допомагають їй контролювати навколишній світ. Тому, коли мова йде про покупку нової іграшки, цьому питанню ви повинні приділити максимум уваги.

Які іграшки потрібні дитині?

Не секрет, що для дитини іграшка так само важлива, як для дорослого книга і будь-яка можливість розвиватися, так як за допомогою іграшок і різноманітних ігор малюк пізнає себе і навколишній світ. Психологи впевнені, що від того, якими іграшками дитина оточена в дитинстві, багато в чому залежить її характер і ставлення до навколишнього світу в майбутньому.

Яку інтерактивну іграшку купити дитині

Дитинство – це особливий період в житті, коли хочеться вірити в казки, коли можливо все, і все на світі шалено цікаво і захоплююче. В наш час, коли ми були дітьми, вибір різноманітних іграшок був не таким великим. І тому багато сучасних батьків, прагнучи подарувати своєму чаду легке, безтурботне дитинство, повне радощів, обожнюють балувати малюків різноманітними іграми та іграшками, найкращими з яких, безумовно, є інтерактивні іграшки, які з'явилися на ринку порівняно недавно.

Розвиток ринку дитячих іграшок в Україні, на яких постачальників треба звернути увагу?

Після нетривалого падіння протягом останніх кількох років збільшився рівень народжуваності в Україні, і у зв’язку з цим збільшився попит на дитячі іграшки для дітей від 5-7 років. Зараз на ринку іграшок спостерігається зростання попиту, оскільки батьки хочуть всебічно розвивати свою малечу. Такий бум на дитячі товари очікується включно до 2020 року, тому виробники іграшок намагаються задовольнити зростаючий попит і постійно представляти новинки для розвитку дітей. Попит на іграшки для дітей до 5 років також помітно зросте у найближчі декілька років. Часто батькам буває складно орієнтуватися в різноманітті іграшок та обрати саме такі ігри, які зацікавлять їх дитину.

Ідеї для гри з магнітним конструктором

Ви напевно вже чули про магнітні конструктори – дітки з ними грають з величезним задоволенням! Як і будь-який інший конструктор, ці магнітні фігурки всебічно розвивають дитину і дарують години, дні, місяці і роки захоплюючої гри.

Купуємо дитячі іграшки онлайн: кілька корисних порад

Купувати дитячі іграшки в інтернет-магазинах легко і просто. Багато батьків давно оцінили переваги онлайн шопінгу. Не потрібно переплачувати і витрачати купу часу і сил на походи по магазинах. У комфортній домашній обстановці ви просто вибираєте товари, що сподобалися, і замовляєте. Але в Інтернеті вибір може здатися дійсно нескінченним! Як же не розгубитися і купити те, що потрібно?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас