Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Ігри раннього періоду розвитку малюка (частина 3)

Одним з важливих елементів розвитку є мислення і мова. Про те, в які ігри можна грати зі своїм чадом, щоб все це розвинути – читайте далі.

М´які іграшки для малюків: що повинні знати батьки

Плюшеві ведмедики, зайчики і слоники такі милі! Але чи безпечні вони для малюка? – Так, така іграшка буде цілком безпечною для малюка, якщо правильно її вибирати. Якраз про те, як це зробити – далі в нашій статті.

Ігри раннього періоду розвитку малюка (частина 2)

Продовжуємо розповідати про найбільш прості і ефективні способи розвитку.

Серйозний вибір, або як правильно купувати іграшки для дітей від 0 до 2-х років

Це вам не іграшки – часто чуємо ми, коли мова йде про складні і значущі речі. А хіба дитячі іграшки не заслуговують на серйозну розмову? Давайте поговоримо про те, як же правильно вибирати іграшки найменшим, щоб вони приносили крихіткам максимальну користь.

Ігри раннього періоду розвитку малюка (частина 1)

Всім нам відомо, що провідною діяльністю дитини є гра. А розвиваюча гра – це взагалі особливий випадок, яким потрібно користуватися.

Мокуру – новий прикол після спінера!

Навколо усі крутять спінери, а все ж цікаво, яка іграшка після них стане популярною? Японські винахідники придумали свій варіант спінера – циліндр Мокуру (Mokuru). Він не вміє обертатися навколо своєї осі, замість цього він ходить по столу, і з ним можна виконувати різні трюки. У цій статті я вам розповім і покажу, що таке мокуру, а також пораджу, де купити мокуру в Україні.

Вибираємо перший іграшковий транспорт малюка: на що звернути увагу батькам

Вашій дитині набридло сидіти в колясці? Можливо, вона вже готова до свого першого «самостійного» транспорту – самокату, машинки або навіть триколісного велосипеду. Та перш ніж відправлятися за такою серйозною покупкою, ось, що вам варто знати...

Ляльки для дівчат - кожному віку своя іграшка

Ляльки давно займають лідируючі позиції серед улюблених іграшок дівчаток. Часи змінюються, і сьогодні мотанками, звичайно, вже мало хто грає, та й самі ляльки стали досить складними, наприклад, деякі із сучасних іграшок можна не тільки прикрашати, але і годувати, поїти, міняти підгузки, укладати спати, а ще вони розмовляють , можуть співати і навіть вчити дитину іноземній мові.

Сила пластиліну, або чим ліплення таке корисне для малечі + рецепт домашнього тіста для ліплення

Стискати, катати, ліпити... малюкам так подобається грати з пластиліном! А додайте ще й допоміжні матеріали, які знайдуться в кожному будинку, і гра з пластиліном стане потужним навчальним і розвиваючим інструментом. Це цікаве і захоплююче заняття стимулює дитячу уяву, зміцнює м'язи рук і пальців, розвиває соціальні навички, а також (хто б подумав!) навчає азам самих різних наук!

Милі монстри – як відрізнити оригінальну ляльку Монстр Хай від підробки

Ляльки Монстр Хай сьогодні входять в трійку найбільш популярних і найбажаніших ляльок для дівчаток. Така іграшка може стати прекрасним подарунком доньці на день народження або на честь успішного закінчення навчального року. Якщо ви як раз подумує над тим, щоб придбати таку ляльку в подарунок або просто так, тоді ця стаття буде дуже корисною для вас, щоб не помилитися у виборі і придбати оригінальний виріб.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас