Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Ідеї для гри з магнітним конструктором

Ви напевно вже чули про магнітні конструктори – дітки з ними грають з величезним задоволенням! Як і будь-який інший конструктор, ці магнітні фігурки всебічно розвивають дитину і дарують години, дні, місяці і роки захоплюючої гри.

Купуємо дитячі іграшки онлайн: кілька корисних порад

Купувати дитячі іграшки в інтернет-магазинах легко і просто. Багато батьків давно оцінили переваги онлайн шопінгу. Не потрібно переплачувати і витрачати купу часу і сил на походи по магазинах. У комфортній домашній обстановці ви просто вибираєте товари, що сподобалися, і замовляєте. Але в Інтернеті вибір може здатися дійсно нескінченним! Як же не розгубитися і купити те, що потрібно?

Розвиваючі ігри з конструктором Bunchems

Часом батькам буває досить важко знайти іграшку, яка одночасно буде цікавою, розвиватиме дитину, змушуватиме її думати і стимулюватиме дитячу творчість. Не так давно на нашому ринку з'явилася така іграшка – конструктор-липучка Bunchems, що надає необмежені можливості для дитячої творчості і здатний подарувати багато годин цікавої і неймовірно захоплюючої гри!

Як вибрати хороший новорічний подарунок дитині, особливо якщо вона хоче «неправильну» іграшку?

Вибрати дитині іграшку в подарунок і так буває непросто. Але що робити, якщо малюк хоче так би мовити «неправильну» іграшку: наприклад, дівчинка хоче машинку або хлопчик ляльку з «Маленьких Поні»? Гендерні стереотипи щодо дитячих іграшок, які вкоренилися у багатьох людей попереднього покоління, часто заважають дарувати малечі те, що її дійсно порадує. В результаті дитина отримує подарунок від Діда Мороза, який її швидше розчаровує, ніж радує. Але ж вся справа лише в нашому сприйнятті, а дитина просто хотіла певну іграшку... Як же бути – дарувати «правильний» чи все ж таки бажаний подарунок?

Вибираємо в подарунок іграшку, якою дитина буде грати

Купівля подарунків та іграшок дітям – не така проста справа, як може здатися на перший погляд. Адже зовсім не хочеться, щоб дитина відразу ж втратила інтерес до подарунка, на який ви витратили стільки часу і грошей. Наші поради допоможуть вибрати дитячу іграшку в подарунок, яка напевно зацікавить малюка, а можливо і стане його улюбленою.

Самокат, велосипед, ролики чи скейтборд: що вибрати для активного дитячого відпочинку?

Самокати, велосипеди, ролики, скейтборди дають дитині необмежені можливості для активного відпочинку з користю для свого здоров'я. Усі вони прекрасно розвивають тіло і зміцнюють здоров'я дитини. До того ж, близяться новорічні свята, на які один з цих засобів пересування може стати найбажанішим подарунком для дитини! Але що вибрати з цього списку, щоб гроші не були витрачені даремно і принесли море задоволення і користі для дитини?

Як доглядати за дитячими конструкторами

Сучасні дитячі конструктори виготовляються з високоякісних матеріалів, в основному – з міцного зносостійкого пластику. Проте, цим іграшкам також потрібен догляд або турбота, щоб уникнути втрати деяких деталей, їх вицвітання, попадання на них бруду і виникнення подряпин. Хочете, щоб дитячий конструктор якомога довше залишався як новенький? Дотримуйтесь наших порад!

Що врахувати перед покупкою іграшки на пульті управління для маленької дитини?

Іграшка на радіоуправлінні може стати прекрасною ідеєю подарунка дитині на день народження, новорічні свята або просто так. Але і тут не можна вибрати першу-ліпшу модель. Так, вони не всі однакові. І ви, як батьки, повинні врахувати кілька факторів, перш ніж здійснювати таку недешеву покупку.

Миємо, чистимо і купаємо дитячі іграшки

Чи варто говорити про те, що всі дитячі іграшки потрібно регулярно мити і прати? При цьому, не використовуючи токсичних миючих засобів і порошків. Навіть якщо ваш малюк вже в тому віці, коли не тягне іграшки до рота, він все одно бере їх руками, а дитячі ручки в будь-якому випадку потрапляють до ротика. Про догляд за м'якими іграшками написано чимало, а що стосовно інших? Отже, про те, як правильно мити, чистити і купати всі інші дитячі іграшки – далі в нашій статті.

Купуємо ролики восени – прекрасне рішення в усіх відношеннях

Роликові ковзани – мрія кожної дитини. Крім того, що на них шалено цікаво кататися, така річ, як ролики, також допомагає дітям у дворі подружитися і веселіше проводити своє дозвілля. У наш час досить важко зацікавити дітей чимось, крім гаджетів, але навіть сучасна приставка не зрівняється з парою ковзанів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас