Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Книги для читання

Тут ви знайдете анонси цікавих дитячих книжок різноманітних видавництв

Як заохотити дитину до читання за допомогою мультиків?

Мультики – найулюбленіша дитяча розвага. А ще мультики – це місточок, який здатен не лише розважити малюка, а й прищепити йому… любов до книжок. Адже коли улюблені герої раптом опиняються на сторінках книг, малюк відкриває для себе радість читання.

5 простих порад, які допоможуть дитині полюбити читання

Відеоігри, гіроборди, телефони і соцмережі – це те, чим цікавиться сучасна дітвора. А читання книг йде кудись далеко в кінець списку і стоїть поряд з домашкою і допомогою мамі по дому. Але ви, як батьки, не повинні залишати це, як є, адже ви можете на це вплинути.

Чому книги-картинки подобаються дітям?

Якщо ви читаєте цю статтю, то ви активні усвідомлені батьки, які цікавляться розвитком свого малюка. Тож, найшвидше, ви часто бачите серед книжкових оглядів та на книжкових полицях книжки-картинки. Це такі, що майже повністю складаються з ілюстрацій та містять дуже мало тексту. Тренд на них прийшов до нас від західноєвропейських видавництв, та наразі існує вже багато суто українських книжок-картинок, які ближчі нам за темами, стилем та ментальністю. То що ж такого магічного в тих книжках «майже без слів», що їх продовжують обирати батьки для своїх маленьких діточок вже протягом декількох років поспіль?

Дитячі новинки на Книжковому Арсеналі

Читати – це модно. Читати на Книжковому Арсеналі – це дізнаватися про книжкові новинки першими, “поглинати” контент, який щойно вийшов із друкарні і який ніхто ще не бачив. Читати разом з дітками – це пізнавально та весело. Найцікавіші новинки весни можна буде погортати, почитати та придбати на Книжковому Арсеналі з 22 по 26 травня.

Друкована книга чи планшет? Переваги друкованого «олдскулу»

Нещодавно я стала свідком розмови двох першокласників, які жваво обговорювали останню прочитану книгу. Один хлопчик приніс книгу до школи і розповідав другу про неймовірні пригоди Карлсона. Ця сценка наштовхнула мене на думку – з яким все ж таки захопленням діти, які народились у вік цифрових технологій, читають паперові книги і обговорюють їх із друзями.

ЦеФея – авторська книга в подарунок дитині з нею ж у головній ролі

Книга – це найкращий подарунок, особливо якщо мова йде про незвичайну дитячу книгу, де головним героєм виступає сама дитина, одержувач книги. Уявіть здивування крихітки від того, що є ціла книга казок про неї! Приголомшливі історії, наповнені добротою і любов'ю до світу, можуть навчити малюка долати труднощі і вірити в себе.

Три цікаві книжки для дитячого новорічного подарунку

Зовсім скоро новорічні свята, а це означає що саме час обирати подарунки! А що може бути кращим подарунком ніж книжка? До Вашої уваги пропонуємо огляд цікавих книг для дітей, які точно подарують радість як дорослим так і малечі.

Цікава добірка дитячих книжок про песиків

Незвичні дії дітлахів додають у буденність суцільні кумедні історії та пригоди. Рученята хапають все, що до них потрапляє, ноженята бігають, куди заманеться, заплямована одежа – майже кожного дня.

Книжки для розвитку дитини

Десь за горами, за полями, за прадавніми лісами, мешкають чарівні створіння – розумахи. День у день, ніч у ніч, вони досліджують навколишній світ, читають купу книжок, долають складні випробування та діляться кумедними історіями. Розумахи мандрують у пошуках нових знань і сьогодні вони завітають до Вас!

90 днів літа… Чим зайняти дитину на літніх канікулах?

Чим зайняти дитину молодшого шкільного віку влітку? Над цим питанням я замислилась перед мандрівкою Україною разом з молодшою сестрою Томою. Адже, подорожуючи хочеться весело та корисно провести час. Для цього підготувала список книг, які найкраще підійдуть для літніх подорожей разом з дітьми.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас