Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Корисне і цікаве відео


В цьому розділі ви знайдете найпопулярніші вітчизняні мультфільми і зможете переглянути їх онлайн, а також зможете прослухати найкращі українські колискові пісні і включити їх для своєї дитини.

Підрозділи:

Колисанка " Кольорова скринька снів"

Колисанка " Кольорова скринька снів", альбом "Колисанки" видавництва Сорока Білобока™. Наталя Гуркіна

Колискова "Казкові диво-мандри"

Колискова, колисанка, казкові диво-мандри, сорока білобока, Наталя Гуркіна, Ірина Музика, Сергій Степанів

Колискова "Колисанка ночі"

Kolyskova Колискова колисанка "Колисанка ночі" "Сорока Білобока™" "Наталя Гуркіна" "Ірина Музика" "Сергій Степанів" "диск Колисанки."

Пологи - міфи та правда

Від нещодавна чоловіки можуть ходити у відпустки по догляду за дитиною. Збільшилась і сума виплат за кожну народжену дитину, проте сам процес появи дитини на світ не змінить ніхто і ніколи. Її має виносити жінка, і народити теж звичайно вона. Чоловік - невеличка розрада під час пологів. Як народжуть сьогодні жінки дивіться далі.

Дитячі кімнати

Напевно, багато хто з вас має улюблений фільм, який ми готові передивлятися безліч разів. Та уявіть собі, що цей самий фільм будуть повторювати щодня, та щогодини на усіх каналах, а кіностудія навіть запропонує зробити вам ремонт в квартирі, ну звісно у стилі знімального майданчика, все того ж вами улюбленого фільму, наприклад, «Чужі 3».

Колискові світу. Французська

Колискові світу. Французська. Співає Nathalie Boyer Художник-постановник Наталія Романенко kolybelnye Fr www.lull.ru

Колискові світу. Українська

Колискові світу. Українська. Співає Ніна Матвиєнко Художник-постановник Вероніка Федорова kolybelnye ua www.lull.ru

Колискові світу. Російська

Колискові світу. Російська. Співає Арина Фрідлянская Художник-постановник Глеб Коржов kolybelnye russia lull.ru Lullabies

Вечірня казка з Дідом Панасом

Єдиний випуск програми "Вечірня казка" (1984 рік) з улюблинцем дітлахів Дідом Панасом, який зберігся в архівах Національного телебачення. Адже дід розказував всі казки наживо, у прямому ефірі без будь-яких попередніх записів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас