Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Корисне і цікаве відео


В цьому розділі ви знайдете найпопулярніші вітчизняні мультфільми і зможете переглянути їх онлайн, а також зможете прослухати найкращі українські колискові пісні і включити їх для своєї дитини.

Підрозділи:

Пологи - міфи та правда

Від нещодавна чоловіки можуть ходити у відпустки по догляду за дитиною. Збільшилась і сума виплат за кожну народжену дитину, проте сам процес появи дитини на світ не змінить ніхто і ніколи. Її має виносити жінка, і народити теж звичайно вона. Чоловік - невеличка розрада під час пологів. Як народжуть сьогодні жінки дивіться далі.

Дитячі кімнати

Напевно, багато хто з вас має улюблений фільм, який ми готові передивлятися безліч разів. Та уявіть собі, що цей самий фільм будуть повторювати щодня, та щогодини на усіх каналах, а кіностудія навіть запропонує зробити вам ремонт в квартирі, ну звісно у стилі знімального майданчика, все того ж вами улюбленого фільму, наприклад, «Чужі 3».

Колискові світу. Французська

Колискові світу. Французська. Співає Nathalie Boyer Художник-постановник Наталія Романенко kolybelnye Fr www.lull.ru

Колискові світу. Українська

Колискові світу. Українська. Співає Ніна Матвиєнко Художник-постановник Вероніка Федорова kolybelnye ua www.lull.ru

Колискові світу. Російська

Колискові світу. Російська. Співає Арина Фрідлянская Художник-постановник Глеб Коржов kolybelnye russia lull.ru Lullabies

Вечірня казка з Дідом Панасом

Єдиний випуск програми "Вечірня казка" (1984 рік) з улюблинцем дітлахів Дідом Панасом, який зберігся в архівах Національного телебачення. Адже дід розказував всі казки наживо, у прямому ефірі без будь-яких попередніх записів.

Міфи про кохання

Зверни увагу з Тетяною Рамус - випуск від 6.06.2008 Чоловіки і жінки - різні істоти. Чи правдою є деякі міфи? Перевірте разом з Тетяною Рамус!

Гігієна салонів краси

Зверни увагу з Тетяною Рамус - випуск від 3.06.2008 Піднімається важлива для кожної жінки тема - гігєна салонів краси.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас