Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Будинок і все, що в ньому

В цьому розділі вы знайдете корисні поради з прибирання та утримання власного будинку, а також цікаві ідеї для інтер'єру та декору свого помешкання

Свідомий вибір меблів в дитячу кімнату

Для дитини дуже важливо мати в своєму розпорядженні особистий простір – комфортне і функціональне приміщення, або його частину, де весело грати і розвиватися. Багато в чому, практичність дитячої кімнати залежить саме від обраних вами меблів, а якщо вибір ще не зроблено, рекомендуємо з усією ретельністю і серйозністю до нього підійти.

Вибираємо дитячу коляску: вік дитини – ключовий фактор

Зайшовши в будь-який серйозний магазин колясок, ви напевно розгубитеся від усього їх різноманіття. Що вже говорити про пропозицію в онлайнових торгових майданчиках? Якщо ви – новоспечені батьки, то можете подумати, що коляска – це просто коляска, і підійде практично будь-яка. Насправді ж ні.

Бездротовий пилосос: переваги і недоліки, про які ви хотіли б знати

Бездротові, акумуляторні пилососи набирають популярності на сучасному ринку. Все частіше покупці вибирають їх замість традиційних, більш громіздких і «прив'язаних» до розеток моделей. Але чи підійде такий вам і вашому будинку?

Як вибрати штори в дім: поради дизайнерів

Купувати чи замовляти пошиття штор за індивідуальним дизайном? Гачки чи люверси? Яку довжину, ширину, матеріал вибрати? Знаючи все це, ви зможете підібрати ідеальні штори для свого інтер'єру.

Меблі для дитячої кімнати – що дійсно важливо?

Вибір і покупка меблів у дитячу може бути дуже захоплюючим заняттям як для батьків, так і для дітвори. Разом з тим, вибрати правильні і потрібні дитячі меблі може бути не так вже й просто. Вам потрібно ретельно все спланувати, вибрати дизайн, визначитися, які меблі потрібні обов'язково, а від яких можна відмовитися. Ще ж сильніше проблема ускладнюється тим, що малеча постійно росте і дорослішає, а разом з цим змінюються і її потреби і вимоги до меблювання простору.

Переваги приставок Smart TV, або навіщо робити свій телевізор «розумним»

Наскільки розумний ваш телевізор? Якщо раніше нам «з головою вистачало» телевізорів зі здатністю підключення до кабельного або супутникового ТБ, то сьогодні ці ж пристрої можуть виконувати набагато більше функцій. Принаймні, якщо мова йде про телевізори smart TV. Однак не у кожної сім'ї є можливість купувати дорогущий ТВ, і тут на допомогу нам приходять ТВ приставки - https://citysmarttv.com.ua/products/, які за останні кілька років з'явилися в багатьох-багатьох будинках. У чому ж причина, і чи потрібна така вам?

Як підібрати тканинні ролети для дитячої кімнати

Для дитини її кімната – це величезний світ, який вона постійно вивчає, пізнаючи фарби, матеріали, форми. Оформляючи дитячу кімнату, важливо оточити дитину екологічними і безпечними матеріалами, в оточенні яких крихітка буде почуватися чудово. Це стосується не тільки меблів, килимів, але і штор. При цьому для дитячої кімнати найкращим варіантом вважаються не класичні, а сучасні рулонні штори. Чому саме вони, і як вибрати найкращий варіант?

Інтер’єр супер-однушки: ідеї від дизайнерки Тетяни Зайцевої

Сьогодні я вирішила зробити вам огляд дизайну однушки, яку я робила в Києві в ЖК Ліпінка. Квадратура цієї квартири – 48 кв.м (це без балкону), що досить багато для однокімнатної квартири. У Варшаві це була б вся трьошка. Але і у цієї квартири є свої маленькі і не дуже комфортні місця. Давайте подивимося, як їх можна обійти і зробити плюсами цього приміщення.

Як вибрати теплу підлогу щоб створити комфорт у домі?

Тепла підлога – це система трубопроводів та опалення, за допомогою якого відбувається обігрів приміщення. При такому виді опалення відсутні нагрівальні прилади, нагрівальним елементом виступає електричний кабель чи рідкий теплоносій, рухаючись по трубам.

Обраємо пилосос: мішок чи контейнер?

Вибір пилососа може здатися не такою вже складною задачею. Та коли ви ознайомитеся з усім розмаїттям брендів, моделей, функцій і комплектації, у вас голова може піти обертом. Насправді ж, значно спростити вибір вам допоможе одне лише просте запитання: «Мішок для збору пилу або контейнер»?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас