Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Будинок і все, що в ньому

В цьому розділі вы знайдете корисні поради з прибирання та утримання власного будинку, а також цікаві ідеї для інтер'єру та декору свого помешкання

Як вибрати хорошого підрядника для ремонту?

Плануєте ремонт в будинку? Мало, хто з нас може реалізувати такий трудомісткий проект своїми руками. Ремонт – справа недешева, це довгострокова інвестиція в якість вашого життя на довгі роки. Щоб він був дійсно якісним, безпечним і радував вас довгі-довгі роки, вам необхідно знайти дійсно хорошого підрядника.

Які бувають види швейних машинок?

Швейні машини – потрібна річ для тих, хто займається пошиттям одягу. Сучасні швейні машини вже давно є високотехнологічним апаратом, який може виконувати складні завдання при пошитті нижнього і верхнього одягу, постільної білизни, головних уборів і так далі. Дане обладнання розрізняють як за набором функцій і за своїми характеристиками, так і за ціною. Для того, щоб визначитися з моделлю, потрібно заздалегідь вирішити для себе, для якої мети необхідний пристрій, і для якого рівня складності завдань він призначений.

Інтернет-магазин Геліос пропонує якісне насіння та сучасний сервіс

Овочеві та ягідні культури можна назвати основною раціону. Перші і другі страви, закуски і салати, десерти та напої - у всьому цьому вони використовуються без або з термообробкою.

Тренди 2020. Хто їх вигадує і навіщо вони вам?

Тренди-тренди-тренди, це одні з найбільш частих запитів і переглядів на ютуб, але... куди не глянь інформація різниться, і не ясно де ж шукати істину.

Як не дати дитині замерзнути вночі?

Втомилися від того, що дитина розкривається вночі, а потім буде вас, тому що замерзла? Спробуйте наші поради – вони допоможуть вам забезпечити теплий і затишний сон малюкові на всю ніч.

Як ваш посуд для готування впливає на ваше здоров´я?

Якому б посуду для готування ми не віддавали перевагу, улюблені каструлі, сковорідки і листи надихають нас на створення нових кулінарних шедеврів! Та є й інша сторона цієї медалі: кажуть, що металевий посуд насичує їжу важкими металами, пластик випускає токсини в усі продукти, які в ньому знаходяться, а антипригарні покриття виділяють потенційно смертельні гази...

Кольори дитячої кімнати: як вони можуть впливати на поведінку?

Кольори можуть надихати, зачаровувати, заспокоювати або збуджувати. І особливо сильно вони впливають на дітей, які набагато чутливіші за нас до їх впливу. Тому так важливо вибирати колірну гамму для дитячої ретельно і свідомо. Значення кольорів, що присутні в ній, не варто недооцінювати.

Як почистити пилосос?

Чистий пилосос – ефективний пилосос! Підтримка його в такому стані допоможе максимально продовжити термін його служби. Тому чистка пилососа – це те, що потрібно робити регулярно, адже вашому надійному помічнику в прибиранні необхідна ця турбота...

Як сховати пральну машину у маленькому санвузлі?

В маленьких санвузлах завжди існує проблема, як приховати пральну машину, при цьому не порушивши гармонії і зберегти потрібне вам розміщення сантехніки і меблів.

Модні тенденції в дизайні інтер’єру 2020

Можете собі уявити, що на календарі вже 2020 рік? Давайте роздивимося з вами основні модні тенденції в дизайні приміщення в цьому році, і в чому ж секрет ідеального інтер’єру.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас