Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Будинок і все, що в ньому

В цьому розділі вы знайдете корисні поради з прибирання та утримання власного будинку, а також цікаві ідеї для інтер'єру та декору свого помешкання

Як вибрати колір дивану під інтер´єр?

При виборі нового дивана вам потрібно врахувати багато чинників, але найважливішим, мабуть, є його дизайн. І якщо з форм-фактор і розмір меблів буде диктувати наявний під них простір, то забарвлення можна обрати, яке завгодно. Цим, власне, і ускладнюється вибір.

Текстиль для ванної – все, що важливо знати сучасній господині

Текстиль для ванної, включаючи рушники та килимки – це не просто предмети першої необхідності, а й стильні аксесуари інтер'єру. Від того, як ви їх вибираєте і розміщуєте у ванній, а також від правильного догляду за ними багато в чому залежить атмосфера у ванній кімнаті. Щоб ваша ванна завжди дарувала відчуття чистоти і затишку, скористайтеся нашими порадами.

Як створити заспокійливу атмосферу в кімнаті немовляти

Усі новонароджені прокидаються вночі, це неминуче. Але створивши заспокійливу атмосферу в дитячій кімнаті, ви допоможете малюкові засинати швидше і спати по ночах більше. Безумовно, це буде корисно і вам, адже відпочити за рахунок такого відривчастого сну буває дуже непросто.

Що варто знати, вибираючи для себе ортопедичний матрац?

Всі ми чули про ортопедичні матраци, як про набагато більш якісну поверхню для сну, корисну при багатьох захворюваннях спини і шиї, а також таку що просто забезпечує здоровий сон. Проте, що таке ортопедичний матрац, і чим він насправді вони відрізняється від звичайного, розуміють далеко не всі.

Як вибрати хороші рушники і правильно доглядати за ними

Загорнутися в м'який рушник після ванни або душу – це ж так приємно! Проте той самий рушник, при неправильному догляді, може втратити всі ці приємні властивості – стати жорстким, перестати вбирати вологу, набратися неприємного запаху...

Діркопробивач: що врахувати при виборі?

Канцтовари покликані зробити наше життя простішим, пришвидшити та полегшити певні робочі процеси. Важко не розгубитись серед усього розмаїття цих пристосувань.

Яка вона – хороша няня?

Багато батьків, наймаючи няню, розуміють, що співбесіда ще не гарантує якість її роботи і не дає впевненість в тому, що цій людині можна довірити дитину. Але є деякі (досить прості, але дуже важливі) моменти, за якими ви зможете зрозуміти, чи підходить няня вашій родині.

Роздільні гардероби для нього і для неї: як організувати?

Ви все ще користуєтеся однією гардеробною шафою на двох? Незважаючи на те, що у нас це загальноприйняте рішення, роздільні гардероби для нього і для неї можуть стати дійсно вдалим рішенням. Дві роздільні гардеробні шафи не будуть виглядати так громіздко і найкращим чином задовольнять потреби кожного. У сьогоднішній статті ми розповімо, як організувати таке рішення – можливо, це те, що вам потрібно!

Вибираємо батут відповідно до віку дитини

Батут – досить велика і серйозна покупка. І тут гратимуть роль не тільки габарити і якість спортивного інвентарю, а й вік дитини. Адже, як батьки, ви хочете бути впевненими в тому, що малеча безпечно стрибає на батуті.

Як зробити ванну кімнату безпечною для дитини?

Як і кухня, ванна кімната може бути однією з найнебезпечніших кімнат в будинку для маленької дитини. Щоб зробити її безпечною для малюка, скористайтеся нашими порадами.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас