Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розвиток дитини

В цьому розділі ви зможете дізнаватися, як розвивається ваша дитина після народження - тиждень за тижнем, місяць за місяцем. А також отримаєте масу корисних порад щодо догляду, виховання та розвитку вашого малюка.

Розвиток дитини по тижнях: третій тиждень

Попередні два тижні ваш малюк проводив більшість свого часу уві сні. Але тепер ви можете помітити, що він стає більш уважним і з кожним днем все менше спить. До цього часу ви вже змінили близько 200 підгузників, і тепер ви – професіонал! Можливо, вас навіть затягує в свого роду рутину.

Розвиток дитини по тижнях: другий тиждень

Пішов другий тиждень, ви вже пережили дні в пологовому будинку, переїзд додому і можливо навіть перший візит до педіатра. Вам напевно може здатися, що всі ці годування і зміна підгузників, які чергуються днями і ночами, ніколи не закінчаться. Однак ви скоро почнете звикати до свого нового образу життя.

Розвиток дитини по тижнях: перший тиждень

Вітаємо! Ви це зробили! Ці довгі місяці вагітності залишилися позаду, а ваш малюк з'явився на світ. Ваше життя повністю змінилося і малюк, який, здавалося б, насилу може не спати, став найважливішою частиною вашого життя. Насолоджуйтесь першими днями знайомства зі своєю дитиною, торкайтеся її маленьких ручок і ніжок, дивіться на неї сплячу і усміхнену і обіймайте цей маленький клубочок радості.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас