Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Протест проти абортів

З ініціативи священика-капелана УГКЦ Святого великомученика Пантелеймона Самбірської ЦРЛ Львівської області о.Тараса Рисея у четвер, 25 вересня, відбулася одноденна акція – протест проти абортів під гаслом «Хресний похід – молодь за життя». Про це сьогодні, 23 вересня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Передбачається удосконалити систему соціального захисту у сфері створення сприятливих умов для розвитку багатодітної сім´ї

Комітет з питань соціальної політики та праці підтримує законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей.

Шкільні підручники перевірять на наявність хвороботворних мікроорганізмів

Інститут гігієни та медичної екології імені А. Марзєєва Академії медичних наук України заявив про те, що в 2009 році всі шкільні підручники, які були вживані, будуть перевірені на наявність хвороботворних мікроорганізмів. Останнім часом почали розповсюджувались слухи про те, що через б/в підручники діти можуть заразитися інфекційними хворобами.

Європарламент захистить дітей від Інтернету

Комітет з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ Європарламенту виступає за посилення захисту дітей від загроз Інтернету.

Переконати маму не покидати рідної дитини: фахівці центру матері й дитини врятували вже півтори тисячі родин

Загальнодержавним соціальним проектом має стати і профілактика відмови матерів від рідних дітей. Працівники центрів матері і дитини закликають не залишати в пологових будинках крихіток, а повірити у допомогу держави і в допомогу Бога. Адже недарма кажуть: дав Бог дитя, дасть і на дитя. За два роки фахівці зберегли майже півтори сотні родин. Колись їм скажуть велике спасибі і мами, і діти.

Мультфільми для Італії, Польщі та Словаччини створюють у Вінниці

І це не єдина особливість анімаційної студії. Вона працює на території храму. А її керівник – настоятель Юстин. Розраховані мультики на аудиторію від 4 до 14 років. Однак, їх із задоволенням дивляться дорослі.

Виховання в народних традиціях збереже дитину від впливу вулиці

Видання «Киевские ведомости» дізнавалося про альтернативу сучасному вихованню – етновиховання.

Понад половина вакцин, якими щеплять українських дітей – несертифіковані

Міністерство охорони здоров’я таки визнало: краматорського школяра вбила вакцина проти кору, пише видання «Газета по-киевски»

Гребєнщиков допоможе психічнохворим дітям в Україні

14 жовтня в Києві в Національному Академічному Театрі опери і балету відбудеться єдиний в Україні виступ Бориса Гребєнщикова і групи «Акваріум» в розширеному інтернаціональному складі.

Аналізи навколоплідної рідини можуть зумовити викидень

Тести, які проводяться під час вагітності для виявлення відхилень в хромосомах, збільшують ризик викидня удвічі, вважають учені. Команда учених заявила на європейській конференції з генетики, що жінки потребують більшої кількості інформації про те, що для них несе потенційний ризик під час вагітності. Наприклад, деякі аналізи навколоплідної рідини можуть спричинити викидень, повідомили учені

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас