Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Водна аеробіка полегшує пологи

Аеробіка у воді не тільки покращує загальне здоров´я під час вагітності, але й дозволяє спростити процес пологів, зменшивши больові ознаки, та зробити його більш безпечним, стверджують акушери Університету Кампінас в Сан-Паулу.

Ющенко закликає ВР ратифікувати Гаазьку конвенцію про захист дітей

Президент України Віктор Ющенко закликає Верховну Раду України ратифікувати Гаазьку Конвенцію про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення, ухвалену в 1993 році.

Лікарі тиждень не робитимуть абортів

24 листопада у Новоросійську стартувала тижнева акція під гаслом «Без абортів». На період акції лікарі припинять виконувати планові аборти, за винятком випадків крайньої необхідності, заявили в управлінні охорони здоров`я Новоросійська.

Hоворічні свята для дітей в столиці розпочнуться з 12 грудня

Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження КМДА «Про проведення загальноміських Новорічних та Різдвяних заходів». Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Мультивітаміни і консервовані соки не приносять користі дітям

Мультивітаміни і консервовані фруктово-овочеві соки не зміцнюють імунну систему дітей, вважають німецькі лікарі. Як повідомив представник кельнського Профоб´єднання педіатрів та дитячих лікарів (BVKJ) Херманн-Йозеф Каль, вони «некорисні, дорогі, а у великих кількостях можуть бути для дітей навіть шкідливими".

Синдром раптової дитячої смерті

Згідно з тільки-но опублікованими результатами досліджень медичного центру Kaiser Permanente в Каліфорнії, ризик синдрому раптової дитячої смерті (СВДС) знижується на 72%, якщо сплячу дитину обдувати вентилятором. Необхідна умова: дитина повинна спати на спині.

Граничний вік жінки для народження дитини

Вдалося визначити максимальний вік, коли жінка ще може народити дитину, повідомили дослідники з університету Мічігану (США). Учені провели дослідження, в якому взяли участь 629 жінок. Експеримент тривав протягом 14 років. Фахівці вивчали гормональні коливання і ретельно відстежували зміни у жінок концентрації антимюлерівського гормону (АМГ), фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) та інгібіна В.

Діти, зачаті в результаті ЕКЗ, частіше страждають на вроджені дефекти

Діти, зачаті в результаті екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), частіше страждають на деякі вроджені дефекти. За даними американських вчених, у таких дітей у два-чотири рази частіше зустрічається заяча губа (ущелина верхньої губи), дефекти міжпредсердної і міжшлуночкової перегородки серця, а також вади розвитку шлунково-кишкового тракту, повідомляє журнал Human Reproduction.

Вся правда про найпопулярніші у світі сніданки для дітей

Фундаментальні дослідження виявили критичний вміст цукру та солі в сухих сніданках для дітей у багатьох продуктах торгових марок Kellogg`s та Nestlé.

Для сиріт Миколаївщини влада створила нерівні умови

Резонансний факт із Миколаївщини. Місцева влада створила нерівні умови для дітей-сиріт. Обласні дитячі заклади не бідують, маючи все потрібне фінансування, різницю можна зрозуміти, потрапивши лише в районний інтернат.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас