Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Тяжка доля Дитячої лікарні майбутнього

Незабаром мине 2 роки з часу проведення телемарафону, коли вся країна жертвувала гроші на Дитячу лікарню майбутнього. Бізнесмени декларували сотні тисяч гривень, звичайні люди за допомогою СМС надсилали по 5 гривень. Усім миром вдалося зібрати 260 мільйонів гривень. Однак відкриття лікарні, яке мало відбутися вже наступного року, переноситься на невизначений термін.

Вулиця багатодітних сімей з´явилася на Вінниччині

Поселенці експериментальної вулиці - три багатодітні сім´ї разом з двадцятьма діточками. Першою своє новосілля відсвяткувала сім´я Дімчук, в якій виховують 11 дітей. Соціальний проект «Вулиця багатодітних сімей» не має аналогів в Україні. У неї подвійне покликання - просторе житло для багатодітних і шанс на друге життя селу.

Ще один крок до вдосконалення системи захисту дітей

На сьогодні в Україні немає жодної дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, віком до 6-ти років, яка б чекала на усиновлення іноземцями, всі діти усиновлені українськими сім’ями.

Вагітним не варто пити понад дві чашки кави на день

Вживання вагітними жінками надмірної кількості продуктів, що містять кофеїн, збільшує ризик народити дитину з недостатньою вагою, а також ризик викидня, заявляють британські вчені.

"Ефективність" роботи бабусь удвічі вища, ніж виховательок дитячих садків

Університет Джонса Хопкінсаjohns Hopkins Bloomberg School of Public Health прийшов до висновку, що бабусі оберігають дитину від травм набагато краще, ніж дитячі садки. Цей висновок був зроблений після проведення аналізу приблизно 5,5 тис. юних американців, що з´явилися на світ в 15-тьох містах країни в 1996-1997 роки.

На той час, коли діти починають розмовляти, вони вже знають сотні слів

Хоча діти, як правило, починають говорити приблизно у віці 12 місяців, їх мозок приступає до обробки певних аспектів мови набагато раніше. На той час, коли вони починають усвідомлено розмовляти, насправді немовлята вже знають сотні слів.

Неякісні іграшки - які наслідки?

Неякісні іграшки нерідко викликають у дітей алергічні реакції, наслідками яких можуть стати шкірні захворювання і бронхіальна астма. Крім того, у малят можуть виникнути і відстрочені реакції – ураження печінки і захворювання шлунково-кишкового тракту. Про це розповів директор Інституту здоров´я загальноросійської громадської організації «Ліга здоров´я нації» Ігор Ступаков на сьогоднішній прес-конференції.

Інформаційний проект "Захистимо дитинство"

Інформаційний проект "Захистимо дитинство" стартував за ініціативою Міжнародного добродійного фонду "Фонд Олександра Фельдмана". Його мета - допомогти дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківської опіки, знайти сім´ю.

Абортів в Україні стало в п´ять разів менше

За останні дев´ять років в Україні щорічна сумна статистика абортів зменшилася майже в п´ять разів. Про це сказав вчора Президент України Віктор Ющенко на з´їзді фахівців з соціальної медицини в Житомирі.

Європарламент - за безпечний інтернет для дітей

Європарламент підтримав продовження програми «Безпечний Інтернет» до 2013 року для захисту неповнолітніх від загроз Інтернету.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас