Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Сигналізація для норвезьких немовлят і їх матерів

У одному з норвезьких госпіталів незабаром на всіх новонароджених надіватимуть протиугонну систему, для того, щоб запобігти спробам кіднепінгу (викрадення немовлят) і не плутати немовлят при виписці з пологового будинку.

Рецепт чарівного перевтілення дітей з товстунів на еталони здоров’я та бадьорості

Діти - наше майбутнє, вважають в Південній Кореї на найвищому рівні. І бажано, щоб майбутнє нації було здоровим і в міру товстеньким. Але як цього добитися, якщо батьки розкормлюють своїх чад, не замислюючись про швидкі небажані наслідки для них?

МОЗ України та священнослужителі об´єднали зусилля в протидії абортам

За участі Міністра охорони здоров´я України Василя Князевича відбулася Нарада предстоятелів християнських Церков України, присвячена питанням співпраці в галузі протидії абортам, вдосконаленню паліативної допомоги та іншим нагальним питанням.

Благодійна акція "Квітка життя" в Миколаєві

Всеукраїнський благодійний фонд "Дитячий світ" за підтримки Міністерства у справах сім´ї, молоді і спорту України та Надра Банку 24-26 жовтня проводить благодійну акцію "Квітка життя", яка є складовою благодійної програми "Здорові діти у щасливій країні".

Усе найгірше дітям: вітчизняні дитячі товари викликають алергії і рак

Половина речовин, які використовують у виробництві дитячих товарів в Україні, шкідливі для здоров’я. Усе найгірше – дітям: алергія та рак – лише частина захворювань, які можуть заробити наші діти через недосконалість держстандартів.

У надмірній вазі дітей винні мультфільми

Британський журнал для споживачів Which? оголосив, що образи, які використовуються при оформленні дитячих харчових продуктів, виробляють у дітей звичку до нездорового харчування.

В Україні стартував благодійний проект «З книгою - до дітей!»

Бібліотеки у сиротинцях поповнять новими виданнями: спортсмени, музиканти та телеведучі поїдуть у дитбудинки з книжками. Вони не лише даруватимуть їх дітям, а й розповідатимуть про важливість читання для інтелектуального розвитку. Така мета благодійного проекту «З книгою до дітей».

Грудне вигодовування – захистить від раку молочної залози

Годування дитини груддю протягом року скорочує ризик раку молочної залози майже на 5%. Материнське молоко не тільки захищає новонароджених від багатьох інфекцій та можливості ожиріння й астми, але й здатне допомогти жінкам зберегти власне здоров’я.

Протест проти абортів

З ініціативи священика-капелана УГКЦ Святого великомученика Пантелеймона Самбірської ЦРЛ Львівської області о.Тараса Рисея у четвер, 25 вересня, відбулася одноденна акція – протест проти абортів під гаслом «Хресний похід – молодь за життя». Про це сьогодні, 23 вересня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Передбачається удосконалити систему соціального захисту у сфері створення сприятливих умов для розвитку багатодітної сім´ї

Комітет з питань соціальної політики та праці підтримує законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас