Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

У Криму зростають показники народжуваності

Для Севастополя 2008 рік при збереженні існуючої тенденції може стати роком початку збільшення кількості дітей.

Лікарні отримають безкоштовну вакцину

Сьогодні відбулася зустріч представників Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та компанії Sanofi Pasteur.

«Альтернет» підключить київські школи до інтернету

Компанія "Альтернет" за підтримки управління утворення Києво – Святошинськой районної державної адміністрації почала підключення шкіл Київської області до інтернету, повідомляє HiTech Expert з посиланням на прес-службу компанії.

У Хмельницькому відкрили нове відділення надання допомоги новонародженим

Дитяча смертність в Україні – втричі більша, ніж в Європі. Більшість дітей до року помирають через відсутність належного обладнання і кваліфікації лікарів. Фонд Віктора Пінчука відкрив 12-й центр допомоги новонародженим – у Хмельницьку. Цього року на цей напрямок заплановано витратити 15 мільйонів гривень.

Московські школи почали тестування Вільного пакету ПО на базі Linux

У Москві, на базі 16 шкіл Південного адміністративного округу стартував проект «пілотного» впровадження програмного забезпечення, розробленого в рамках Державного замовлення для освітніх установ.

Українців від 16 до 29 змусять зробити щеплення

Українці у віці від 16 до 29 років в 2008 році в обов´язковому порядку будуть щеплені від кору і краснухи.

У чернігівських школах продовжено карантин

У чернігівських школах до кінця тижня продовжено карантин, введений через підвищення захворюваності на гострі респіраторні захворювання на грип, повідомляє Уніан.

Скільки білків людині треба щодня?

Тваринні білки, що містяться у м`ясі, рибі, яйцях, молочних продуктах, взаємозамінні, тобто один продукт можна замінити іншим. 200 грамів м`яса за вмістом білка еквівалентні 200 грамам риби, або 6 яйцям, чи 300 грамам сиру, чи 1,2 літра молока, повідомляє Уніан. Усі ці продукти містять 35-40 грамів тваринного білка (денна фізіологічна норма - 47 г для дорослої людини, яка виконує легку фізичну роботу). Бажано "виконувати" цю норму щодня.

Школи Донецька закриваються на карантин

Як повідомляє Уніан, з 21 лютого всі школи Донецька закриваються на карантин у зв`язку з епідемією грипу.

Харківська область 'гостро потребує' шкільні автобуси

Школи Харківської області потребують набагато більшої кількості транспортних засобів, ніж їм надає місцева влада. Так, минулого року було виділено 13 шкільних автобусів. Проте, за даними облдержадміністрації, потреба в даному виді транспорту в області складає 139 одиниць. Така заява була зроблена на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас