Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Інформаційний проект "Захистимо дитинство"

Інформаційний проект "Захистимо дитинство" стартував за ініціативою Міжнародного добродійного фонду "Фонд Олександра Фельдмана". Його мета - допомогти дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківської опіки, знайти сім´ю.

Абортів в Україні стало в п´ять разів менше

За останні дев´ять років в Україні щорічна сумна статистика абортів зменшилася майже в п´ять разів. Про це сказав вчора Президент України Віктор Ющенко на з´їзді фахівців з соціальної медицини в Житомирі.

Європарламент - за безпечний інтернет для дітей

Європарламент підтримав продовження програми «Безпечний Інтернет» до 2013 року для захисту неповнолітніх від загроз Інтернету.

Кандидати у прийомні батьки навчаються у Львові

Львівський обласний центр для сім’ї, дітей та молоді продовжує навчати кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі. Серія таких тренінгів уже відбулася у березні та червні 2008 року, проведення ще одного циклу занять заплановано з 16 до 31 жовтня 2008 року. У ньому візьмуть участь сім’ї, кандидати у прийомні батьки та соціальні працівники.

Комп´ютерна залежність дітей повертає нас до середньовіччя

Інтернет створює покоління неуважних неуків, яке має всі шанси стати найтупішим поколінням в історії.

Сигналізація для норвезьких немовлят і їх матерів

У одному з норвезьких госпіталів незабаром на всіх новонароджених надіватимуть протиугонну систему, для того, щоб запобігти спробам кіднепінгу (викрадення немовлят) і не плутати немовлят при виписці з пологового будинку.

Рецепт чарівного перевтілення дітей з товстунів на еталони здоров’я та бадьорості

Діти - наше майбутнє, вважають в Південній Кореї на найвищому рівні. І бажано, щоб майбутнє нації було здоровим і в міру товстеньким. Але як цього добитися, якщо батьки розкормлюють своїх чад, не замислюючись про швидкі небажані наслідки для них?

МОЗ України та священнослужителі об´єднали зусилля в протидії абортам

За участі Міністра охорони здоров´я України Василя Князевича відбулася Нарада предстоятелів християнських Церков України, присвячена питанням співпраці в галузі протидії абортам, вдосконаленню паліативної допомоги та іншим нагальним питанням.

Благодійна акція "Квітка життя" в Миколаєві

Всеукраїнський благодійний фонд "Дитячий світ" за підтримки Міністерства у справах сім´ї, молоді і спорту України та Надра Банку 24-26 жовтня проводить благодійну акцію "Квітка життя", яка є складовою благодійної програми "Здорові діти у щасливій країні".

Усе найгірше дітям: вітчизняні дитячі товари викликають алергії і рак

Половина речовин, які використовують у виробництві дитячих товарів в Україні, шкідливі для здоров’я. Усе найгірше – дітям: алергія та рак – лише частина захворювань, які можуть заробити наші діти через недосконалість держстандартів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас