Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новини

Огляд юних талантів Одеси

Суспільно-політичне об´єднання «Справедлива Одеса», міжнародний фестивальний центр «Мир для молодых» спільно з суспільством дитячих ансамблів «ОДА» проводять конкурс-фестиваль дитячих творчих колективів «TV-START».

Куріння батьків викликає алергію у дітей

Учені з Швеції вважають, що куріння батьків впливає на розвиток алергії у дітей, повідомляє Утро.ua. Дослідники прийшли до таких висновків після вивчення анкет більше 4 тис. сімей. Як виявилось, 12% вагітних жінок палили, знаючи про своє положення. Небезпечнішою ситуація опинилася, коли дитині доводилося виступати в ролі пасивного курця.

У Рунеті з'явився єдиний «Шкільний портал»

У Рунеті з´явився новий освітній ресурс під назвою "Шкільний портал", створений за підтримки Міністерства освіти і науки Російської Федерації. Поки що він знаходиться на стадії тестування, а запрацює з другої декади січня.

У Києві відкрився єдиний в Україні Центр серця

У Києві була урочисто відкрита клінічна лікарня «Київський міський центр серця».
Під час відкриття мер міста Києва Л. Черновецкий заявив, що в центрі обслуговуватимуться і консультуватимуться не тільки кияни, але і жителі всієї України. Також очікується, що послугами центру користуватимуться іноземці, оскільки це один з найсучасніших медичних центрів в Європі.

Алкоголізм може початися ще в утробі матері

Згідно з результатами недавнього дослідження, пристрасть до алкоголю у молодих людей може "початися" ще в утробі матері. За словами фахівців, любов до алкогольних напоїв у дитини часто є причиною вживання матір’ю спиртного в період вагітності.

Знімки зародка можна буде закачувати на iPod

У Британії приватна клініка Portland Hospital запропонувала вагітним жінкам новий сервіс – тривимірне ультразвукове сканування зародка, знімки якого можна буде поміщати в переносні пристрої, на зразок iPod.

Прес-конференція на тему: “Захистимо Стрийську гімназію”

20 грудня о 14-30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: “Захистимо Стрийську гімназію”, повідомляє Уніан.

Директор Держінституту розвитку сім’ї та молоді виступає за створення посади Омбудсмена з питань дітей

Як повідомляє Уніан, Директор Державного інституту розвитку сім’ї та молоді Лідія СМОЛА вважає, що в Україні необхідно запровадити інститут Омбудсмена з питань дітей.

Голлівудський сценарист Біллі Фролік: український персонаж буде позитивним

Біллі Фролік - анімаційний голлівудський топ-сценарист, ім’я якого включено в "А-ліст" зірок Голлівуду. Автор мультфільмів “Мадагаскар”, “Лісова братва” і багато інших. Як повідомляє Уніан, Фролік відвідав Україну, щоб почати виробництво першого українсько-американського повнометражного мультфільму з робочою назвою “Paws and Wires” (“Лапи і Дроти”). Фролік дав інтерв`ю Уніан.

На Волині відкриють віртуальний університет

Представники польських учбових закладів на зустрічі з керівництвом Волинського національного університету імені Лесі Українки (ВНУ) запропонували створити польсько-український віртуальний університет, повідомляє HiTech Expert з посиланням на прес-центр ВНУ.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас