Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Прикрашання Великодніх яєць

Прикрашання Великодніх яєць

Різнокольорові, блискучі пасхальні яйця з малюнком і з стрічками - оригінальна альтернатива звичайним кольоровим яйцям.


Підготовка фарби

Найпростіший спосіб пофарбувати яйця - з допомогою харчового барвника. Довести до кипіння 3 чашки води і зняти з вогню. Додати 2 ст л білого оцту й 2-3 краплі барвника (або більше, для більш насиченого кольору). Пофарбувати яйця, поки вони не стануть потрібного кольору. Дістати з фарби, протерти паперовим рушником і дати повністю висохнути. Крім барвників можна пофарбувати яйця будь-яким натуральним способом.

Підготовка яйця

Фарбувати можна як варені, так і сирі яйця. Чим більш гладке яйце, тим краще ляже фарба. Перед тим, як фарбувати яйце, натріть його білим оцтом, щоб очистити від нечистот, і щоб поліпшити вбирання фарби. Для приглушених кольорів фарбуйте коричневі яйця. Фарбувати яйця потрібно завжди чистими руками, без крему для рук, щоб масло в кремі не вплинуло на вбирання фарби. Якщо ви збираєтеся зберігати яйця, їх потрібно залишити сирими, а потім видути після фарбування, інакше шкаралупа буде плавати на поверхні фарби.

Видування яєць

Видуті яйця можуть радувати довгий час, рік за роком. Краще видувати яйця після того, як прикрашання закінчено, якщо тільки інструкції не вимагають зворотного. Працюючи над мискою, проколіть один кінець сирого яйця голкою. Проткніть протилежний кінець, розширте отвір голкою і проткніть жовток. За допомогою соломинки для коктейлю видуйте рідину з яйця. Можна використовувати шприц. Не давайте рідині доторкуватись шкаралупи. Прикрашання яєць Матеріали: яйця, барвник, соломинка для видування яйця, стрічки або хвиляста обробна тасьма, прозорий клей, голки з перламутровими наконечниками.

• Пофарбувати і видути яйця.
• Приклеїти стрічку або тасьму по всьому периметру яйця на клей.
• Закрити один отвір шовковою квіткою або маленьким бантиком, приклеїти його.
• Пропустити голку через петлю на стрічці і потім застромити її в отвір. Закріпити клеєм.
• Розвісити на гілочках дерев, поставлених у вази.

Великоднє дерево

У Німеччині та Австрії Великдень святкують, прикрашаючи порожніми яйцями гілки дерев. Зробити таке дерево дуже просто, і воно принесе в дім відчуття весни і свята.

Підготуйте гілки верби або інших дерев, поставте їх у вазу або відерце. Щоб розвісити на гілочках яйця, потрібно зробити петлю в середині довгої стрічки і протягнути кінці стрічки через велику голку. Акуратно пропустити стрічку через дірочки з обох кінців яйця і протягнути стрічку. Перед тим, як увігнати голку вирішіть, який кінець яйця буде внизу; та дірочка, через яку буде стирчати стрічка, буде зверху. Завяжіть стрічку подвійним вузлом над яйцем і під яйцем і зав'яжіть кінці на гілці бантиком.

За матеріалами kuking.net

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас