Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

День Святого Миколая: що подарувати дітям

День Святого Миколая: що подарувати дітям
 

Для багатьох українських діток свято Святого Миколая набагато ближче і бажаніше, ніж Новий Рік. І це не дивно. Багато свят сьогодні проміняли свою автентичність на дешеві американізми. І це здорово, що залишилися ще такі щирі свята, як День Миколая та Різдво.Напередодні цього чудового свята хотілося б обговорити, чим можна порадувати дітей цього року. Ось вам кілька ідей:

Солодощі. У цей день без них просто нікуди. Не варто брати величезні коробки з цукерками, такі подарункові набори краще підійдуть для новорічної ночі. А на Миколая краще покласти парочку шоколадок, але найулюбленіших.

Сувеніри. Останнім часом стало модно під подушку малюкам класти не тільки цукерки, але і якісь приємні дрібнички. Для цього ідеально підійде пенал з улюбленим героєм, блокнотик, книжка, резиночки і заколочки – для дівчаток, а також брелочки і модельки машинок – для хлопчиків.

Солодощі + подарунок. Це – просто ідеальне поєднання. Тим більше, що виробники новорічних подарунків пропонують просто величезний вибір таких подаруночків. Так, ви зможете знайти солодощі в комплекті з чашкою, пеналом, навушниками, рюкзачком, шарфиком, рукавичками та іншими приємними подаруночками.

Ось чого не варто робити, так це дарувати дитині дорогі подарунки. По-перше, цим ви ризикуєте серйозно розбалувати чадо; а по-друге, викликати серйозну заздрість у інших дітей, з якими ваш малюк спілкується в садочку чи школі, що може негативно відбитися на подальшому спілкуванні в групі однолітків.

Тим більше, що варіантів для вибору подарунка більш, ніж достатньо. Виберіть якусь незначну дрібницю в подарунок на це свято, але яка неодмінно порадує чадо, і акуратно вночі покладіть її під подушку. А якщо вже хочете побалувати, тоді краще це зробити в новорічну ніч.

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас