Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Готуємося до вагітності: що потрібно зробити?

Готуємося до вагітності: що потрібно зробити?
 

Поява в сім'ї дитини – дуже відповідальний крок, до якого потрібно підходити грунтовно. Якщо ви вирішили завести дитину, то повинні знати, що є цілий ряд речей, які потрібно зробити до вагітності. Ці речі допоможуть уникнути зайвих проблем і ускладнень в процесі виношування плоду.Вилікуйте зуби. Зверніться до стоматолога і пройдіть всі процедури, щоб вас під час вагітності вас не хвилювали проблеми ротової порожнини. Пломбування зубів, лікування каналів, очищення від каменів, протезування та інші стоматологічні процедури у більшості людей викликають стрес і вимагають знеболення. Повірте, вагітній жінці ніхто не робитиме анестезію, а зайві стреси вам тим більше не потрібні.

Приведіть своє тіло в порядок. Перед зачаттям дитини варто особливу увагу приділити своєму тілу, тому як саме від стану здоров'я матері залежить здоров'я майбутнього малюка. Приведіть себе в порядок, щоб малюку було комфортно – позбудьтеся зайвої ваги, шлаків і токсинів, забудьте про свої шкідливі звички (куріння, алкоголь, каву вранці) і почніть стежити за харчуванням.

Сходіть в перукаря. Багато майбутніх мам дуже забобонні і не хочуть стригтися і фарбуватися під час вагітності. Якщо ви відноситеся до їх числа, тоді запишіться заздалегідь до перукаря і приведіть своє волосся в природний вигляд, інакше до пологів ви будете виглядати, м'яко кажучи, непривабливо з відрослими коренями і нестриженими кінцями.

Підготуйте кімнату для малюка. Якщо ви збираєтеся зробити ремонт у дитячій кімнаті, тоді краще його затіяти до вагітності. Під час виношування вам зовсім не потрібно вдихати шкідливі токсичні випаровування фарб і клею. Ну, або попросіть чоловіка зробити ремонт в дитячій, поки ви будете у від'їзді. Це стосується не тільки дитячої, а й усього будинку.

Влаштуйте собі відпочинок. Стан нервової системи матері відбивається на психічному здоров'ї майбутнього малюка, тому якщо ви себе почуваєтеся втомленою, постійно роздратовані і нічого вас не радує – влаштуйте собі відпочинок. Рушайте в ті місця, де завжди мріяли побувати, поки ви не обтяжені коляскою і автокріслом. Приведіть свій внутрішній світ в порядок, щоб малюк розвивався в гармонії і любові.

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас