Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Найкращі моделі суконь для вагітних

Найкращі моделі суконь для вагітних
 

Вагітність – це найкращий час для кожної майбутньої мами. І те, що ваше тіло змінюється на очах, зовсім не означає, що потрібно ховати його за мішкуватим одягом. Навпаки, своє цікаве положення потрібно підкреслити.Слава Богу, минули ті часи, коли окрім як купити одяг на кілька розмірів більше, нічого й не придумаєш. Зараз досить багато брендів випускають колекції для вагітних. Про те, як правильно вибирати такий одяг, вже сказано чимало – тут головне комфорт, ну а ми покажемо вам наймодніші моделі суконь, які підкреслять вашу красу.

Класика для вагітних – сукні з завищеною талією. Така сукня подарує максимум комфорту і красиво підкреслить ваш животик. Ці сукні добре виглядають як укороченої довжини, надаючи кокетства, так і зовсім довгі, додаючи жіночності і загадковості майбутній мамі.

сукні для вагітних

Вільні трапецієподібні сукні та прості сукні прямого крою трохи вище коліна можуть стати відмінним варіантом як для повсякденного носіння, наприклад, в комбінації з легінсами, перетворюючись на туніку, так і самі по собі разом з акуратними туфлями-човниками для вечірнього виходу.

сукні для вагітних

Вагітність не повинна бути приводом для того, щоб відмовлятися від світських заходів. Якщо вас запросили на званий вечір або в оперний театр, тоді рекомендуємо придивитися до класичних моделей вечірніх суконь вільного А-образного крою і з глибоким вирізом на спині. У такому вбранні ви будете чарівною.

сукні для вагітних

Багато жінок в положенні з побоюванням ставляться до обтягуючих суконь. Проте варто відзначити, що такі сукні дуже виграшно виглядають на фігурі майбутньої мами, підкреслюючи животик. Плюс, для вагітних вони спеціально виготовляються з самих м'яких тканин з еластичними волокнами, щоб подарувати майбутній мамі максимум комфорту.

сукні для вагітних

Автор: Сальнікова Катерина
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас