Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як колір одягу впливає на стан вагітної

Як колір одягу впливає на стан вагітної
 

Про те, що кольори впливають на наш настрій і загальний стан, відомо давно. І якщо чоловіки змінюють одяг у міру забруднення, то жінки в залежності від зміни настрою, а це може відбуватися по кілька разів на день. Але не тільки настрій впливає на те, що ми носимо, але і те, що на нас одягнуто, впливає на наш настрій.Коли жінка добре одягнена, вона і відчуває себе відповідно. Особливо важливо, щоб одяг був комфортним і красивим для жінок в положенні, адже настрій майбутньої мами впливає не тільки на її стан, але і на дитину всередині. Але комфорт – це, звичайно, добре, а як же скорегувати й без того мінливий настрій вагітної за допомогою одягу? Допоможе в цьому кольоротерапія. Як саме?

Червоний. Якщо у вас буквально все валиться з рук і нічого не виходить, це безумовно засмучує. Але не варто опускати руки, просто знайдіть в своєму гардеробі червоні речі, і у вас відразу все почне виходити.

Помаранчевий. Нерідко під час вагітності жінки потерпають від депресії. Справитися з цим станом допоможуть яскраві речі оранжевого кольору, і ніякі антидепресанти вам більше не знадобляться.

Жовтий. Цей колір подарує заряд позитивного настрою, а також допоможе налагодити гармонію в душі. Крім того, він сприяє поліпшенню концентрації уваги.

Зелений. Як відомо, зелений колір діє заспокійливо на організм. Так, якщо ви хочете налагодити гармонію, впоратися з негативними емоціями або прийняти правильне рішення – зелені речі вам допоможуть у цьому.

Синій. Одяг синього кольору також сприяє розслабленню і заспокоєнню нервової системи, плюс, синій колір допоможе подолати безсоння і тривоги.

Білий. Це абсолютно чистий колір, який працює як фільтр, через який проходить тільки потрібна вам енергетика. Білий колір очищає і дарує відчуття гармонії.

Бажаємо вам чудового настрою і відмінного самопочуття!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Готуємося до вагітної фотосесії: поради майбутнім мамам

За останні роки величезної популярності серед майбутніх мам набрала тенденція фотографуватися у своєму «цікавому положенні». І зараз вагітні фотосесії не втрачають своєї актуальності – кожна майбутня мама намагається не втрачати можливості поповнити свій фотоальбом красивими фотографіями з животиком. Але що потрібно зробити, щоб ці фото були дійсно гарними? Чи потрібно готуватися до такої фотосесії? Коли фотографуватися? Як позувати? Про все це ми і поговоримо далі.

Як виглядати стильно під час вагітності?

Крім здоров'я малюка і майбутніх пологів дуже багатьох майбутніх матусь турбує ще одна проблема – як продовжувати виглядати стильно під час вагітності? Перше, що хотілося б сказати, всупереч загальним стереотипам, вам не потрібно відразу ж переходити на великий мішкуватий одяг і запозичувати речі з гардеробу свого чоловіка. Знайдіть хороший інтернет-магазин з якісним брендовим одягом, такий як http://www.studio-fashion.com/ і продовжуйте одягатися стильно! Не обов'язково витрачатися на одяг для вагітних – вам просто потрібно перейти на одяг трохи інших фасонів. Але виглядати під час вагітності стильно зовсім нескладно, і наші поради допоможуть вам у цьому.

Найкращі моделі суконь для вагітних

Вагітність – це найкращий час для кожної майбутньої мами. І те, що ваше тіло змінюється на очах, зовсім не означає, що потрібно ховати його за мішкуватим одягом. Навпаки, своє цікаве положення потрібно підкреслити.

Зміна смаку, нудота під час вагітності. Як собі зарадити?

Існує багато перебільшених легенд-міфів про дивні (м’яко кажучи) кулінарні уподобання вагітних (на кшталт поєднання оселедця з шоколадним тістечком). Дійсно, вибірковість смаку, прагнення до дивних поєднань продуктів має місце під час вагітності. Найчастіше вагітні мають особливий потяг до солодкого або кислого. Це тому, що відчуття смаку і нюху під час вагітності загострюються або змінюються.