Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як приготувати хороший коньяк вдома

Як приготувати хороший коньяк вдома
 

Коньяк – це благородний напій, який нерідко порівнюють з напоєм Богів, звичайно ж, якщо йдеться про справжній коньяк хорошої якості. Коньяк навіть має свою культуру вживання, але це вже – окрема тема для розмови.Сьогодні, цей напій нерідко підносять як презент начальнику або колезі, а багато хто просто любить теплі спокійні посиденьки з друзями за пляшкою коньяку. Тому сьогодні ми поділимося з вами старовинним «дідівським» рецептом коньяку, який неодмінно вразить ваших гостей на будь-якому святі.

Як відомо, коньяк настоюється в дубових бочках, завдяки чому і набуває свого бурштинового кольору. Кажуть, що в хорошому коньяку можна побачити навіть сонце в келиху. Щоб отримати потрібний колір і цей неперевершений аромат, зовсім не обов'язково мати саме дубову бочку, але й без кори дуба вам не обійтися.

У перший місяць літа, в червні, знайдіть молодий дуб, вік якого не перевищує 6 років, і назбирайте трохи кори з гілок. Далі, цю кору покладіть в сухе темне місце, почекайте, поки вона повністю висохне, і ретельно подрібніть її.

Коли кора готова, можна приступати до створення, власне, самого напою. Подрібнену кору залийте 3 літрами горілки і додайте по щіпці ваніліну і мускатного горіха, 2-3 столових ложки перепаленого цукру і пару квіток гвоздики (сушеної). Ємність з настойкою потрібно зберігати в темному місці (без доступу сонячних променів) при кімнатній температурі. Настоювати коньячний напій краще не менше 30 днів, якщо ви хочете отримати ароматний напій з багатим смаком.

Щоб приготувати такий напій, знадобиться чимало часу і терпіння, проте в підсумку ви отримаєте відмінний «коньяк» хорошої якості, яким завжди зможете сміливо пригостити гостей, не переживаючи за здоров'я. Звичайно, такий напій навряд чи можна назвати коньяком, але за якістю він цілком порівнянний з дорогими магазинними аналогами.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас