Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Як їжачок хотів підрости

Дитяча казка: Як їжачок хотів підрости
 

Маленький їжачок хотів швидше підрости і стати дорослим. Адже він був такого маленького розміру, що інші тваринки у лісі часом його не помічали. До того ж, мама не дозволяла йому самому гуляти лісом. Вона казала: «Поки ти ще маленький, тому можеш заблукати. І хтось може тебе випадково образити».«От якби я виріс і подорослішав, то у мене було б багато друзів. І я б тоді сам гуляв лісом», - мріяв їжачок.

Одного дня їжачок сидів у своїй хатинці і дивився, як на вулиці йде сильний дощ. Раптом він згадав: мама розказувала йому, що дощ допомагає зростати рослинам та грибам. І щось вигадав їжачок! Він захотів, щоб дощик і йому допоміг вирости великим.

Тоді він тихенько вибіг на вулицю, щоб мама не почула. Став під дощик і почав чекати, поки виросте. Тут його побачила білочка, що сиділа у своїй домівці на дереві.

«Агов, маленький їжачок! Що це ти робиш під дощем?», - запитала білочка.

«Чекаю, поки підросту», - відповів їжачок.

«Але ж ти не квітка та не грибочок, а звірятко! Тому дощ тобі не допоможе зростати. А ось застудитися та захворіти можеш», - сказала білочка. «Уявляєш, як засмутиться твоя мама?».

«Що ж мені робити? Адже мені треба підрости», - ледь не заплакав їжачок.

«Зараз йди додому, випий гарячого чаю, щоб зігрітися і не захворіти. А якщо будеш добре їсти, робити гімнастику, слухатися батьків, добре навчатися, то навіть не помітиш, як підростеш і станеш дорослим», - пообіцяла білочка.

«Дякую тобі, білочко», - сказав їжачок та поспішив додому.

Автор: Олена Кукуєвицька

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Казкова подушка

У магазині на полиці жили-були подушки. Одні великі, інші зовсім маленькі, одні білі, інші з малюнками. Одні м’якіші, інші більш пружні. Подушки були різними, але кожна по-своєму гарна. Коли якусь подушку купували, на її місце приносили нову, і вони разом чекали на своїх покупців. Однак жила серед подушок одна така, яку довго ніхто не купував.

Дитяча казка: Пиріг зі скарбами

Незабаром принцеса Теодора мала святкувати день народження. Її батько король хотів відзначити цю подію урочисто і запросив на свято принцес та принців з різних країн. По-перше, король вважав, що Теодорі буде приємно святкувати у такому колі. А по-друге, він сподівався, що так його донька зможе обрати собі нареченого серед іноземних принців. А щоб скласти незабутнє враження про своє королівство, батько король розпорядився спекти до дня народження доньки незвичайний пиріг.

Дитяча казка: Сон, що заблукав

У незвичайній Країні Снів живуть сни. Вони бувають різними - великими, маленькими, сумними, веселими, добрими, сердитими. Щовечора сни залишають свою країну й летять до людей, які лягають спати. Там сни непомітно змахують крилами, і люди засинають до ранку. Вранці люди прокидаються бадьорими, а сни повертаються в свою незвичайну країну. Так триває день у день.

Дитяча казка: Країна Ледачія

Хлопчик Іванко завжди був ледачим. Коли батьки просили його прочитати книжку, прибрати в своїй кімнаті або допомогти їм, він завжди відповідав: «Потім». Але і потім він майже нічого не робив, тому що йому було лінь. Не лінувався Іванко тільки спати, їсти і розважатися.