Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Допоможіть! Литовченко Вероніка, 8 років, Кривий Ріг

Допоможіть! Литовченко Вероніка, 8 років, Кривий Ріг
 

При народженні Вероніки були складні затяжні пологи, після поставлений діагноз пневмонія, 25 днів пробула в реанімації. Лікарі давали 1% на те, що дитина житиме, але наша крихітка виявилася дуже сильною і виборола свій шанс на життя.З перших хвилин свого життя Вероніка бореться за своє життя, здоров'я. Діагноз ДЦП був поставлений в 1,2 роки. У свої 8 років Вероніка пройшла 14 курсів реабілітації, і вже багато чого досягла. Вона вміє сидіти, повзати, ходити за одну руку і навіть вже робить свої самостійні кроки.

Вероніка дуже старанна, вона ходить у другий клас, і навчається за загальноосвітньою програмою, відвідує художню школу і басейн. Наша донька дуже здібна дівчинка, вона добре вчиться в школі, і для повної перемоги над хворобою залишилося зовсім трішки.

Прошу допомогти нам і нашій крихітці зробити фінальний ривок і перемогти ДЦП. Для цього потрібно пройти черговий курс реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування в Трускавці. Вартість лікування 29 690грн. Допоможіть будь ласка. Велике материнське спасибі.

Карта ПриватБанку:

№ 5168 7572 5621 7367
Литовченко Ірина

063 9859840 Інна Василівна (бабуся)

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Допоможіть врятувати життя 9-місячного Віталіку

Діагноз: Атрезія жовчних шляхів; потрібна негайна трансплантація печінки.
Ціна життя = операція = 180 000 грн.

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ 8-МІСЯЧНОМУ ДМИТРУ

Діагноз: атрезія жовчних шляхів. Потрібна негайна трансплантація печінки.
Життя = операція = 250 000 грн.

Дитині потрібна допомога на лікування та реабілітацію

Я мама чотирьох дітей. Потрібна допомога у зборі коштів для лікування та реабілітації в Угорщині, в центрі реабілітації Олінек.

Діагноз: Симптоматична фокальна епілепсія. Аномалія розвитку головного мозку, внутрішня гідроцефалія. Затримка психомоторного розвитку. Стан після операції вентрикулеоперітонеального шунтування.

Допоможіть дитині одужати!

Пише Вам мама славної дівчинки Валерії. Моїй доньці 4 рочки і вона потребує термінової нейрохірургічної операції на хребті.