Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Яке воно, ідеальне ліжко для комфортного сну?

Яке воно, ідеальне ліжко для комфортного сну?
 

У житті кожної родини рано чи пізно виникає питання про покупку ліжка. Який продукт вибрати? На що звернути увагу і як продовжити довговічність? Здавалося б, що може бути складного в тому, щоб просто вибрати для себе комфортне місце для сну? Але й тут, виявляється, є чимало нюансів, про які варто знати заздалегідь.Отже, ідеальне ліжко, в першу чергу, має бути максимально зручним саме для вас. На щастя, основна маса гіпермаркетів дає можливість прилягти і випробувати ліжко на собі – це допоможе краще зрозуміти, якого плану ліжко вам потрібне.

Що ж стосується матеріалів, то варто відзначити, що ліжко необхідно вибирати виключно з гіпоалергенних матеріалів, щоб воно могло подарувати вам і вашим дітям здоровий і безпечний сон. Накращим рішенням для будь-якої спальні стане ліжко з натурального масиву дерева – тільки такі меблі для сну забезпечать вам повноцінний відпочинок. Благо і сучасні виробники не стоять на місці, пропонуючи величезний асортимент найкращих ліжок з різної деревини за різною вартістю.

До речі, купуючи ліжко, не варто купувати занадто дорогий виріб. Будь-яке якісна ліжко з масиву прослужить як мінімум 30 років, і повірте, до цього часу вам не захочеться його ремонтувати, вам захочеться його просто віддати комусь чи викинути.

На сьогоднішній день існує два основних види ліжок: з ортопедичною або жорсткою основою. Останні підходять тільки людям з надмірною вагою, і на них необхідно купувати ортопедичні матраци для гарного сну. Ортопедичне ж ліжко більш комфортне для основної маси людей, однак ламелі в основі нього часто ламаються. Тому, якщо хочете, щоб ортопедичне ліжко прослужило якомога довше, вибирайте моделі з поперечними рейками, виготовленими з пружного дерева, як бук, граб або дуб, але не сосна. Якість ламелей – запорука довголіття такого ліжка.

Як правило, класичні моделі ліжок не мають додаткового простору для зберігання речей. Останнім часом з'явилися нові моделі: з ортопедичною основою і спеціальним підйомним механізмом з нішею для білизни та інших речей. Таке ліжко заощадить чимало місця у вашій спальні.

Все ще сумніваєтеся, що краще – ліжко чи диван? Звичайно ж, ліжко, хоча б тому, що спати на ньому – одне задоволення. І якщо через 10 років ваш матрац деформується, ви зможете змінити його, не купуючи новий виріб, що просто неприпустимо з диваном.

Бажаємо вам комфортного і здорового сну!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас