Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Маленький Денис Тарасов потребує допомоги

Маленький Денис Тарасов потребує допомоги
 

Дитина пережила кілька важких операцій і вже 4й місяць перебуває в реанімації. Дитина випила засіб для миття унітазів та отримала серйозний опік стравоходу. Багатодітна сім'я хлопчика з Кривого Рогу шукає гроші на лікування. Ви можете допомогти!Галина Тарасова, мама Дениса:

- Дениска бігав з кімнати в кімнату, грався іграшками. Я бачила, як він сховався за двері, він часто так робить, коли щось забирає у дівчат, ну я не надала особливо цьому значення, потім я почула, як він закричав.

Ми міняли лікарні одну за одною, в кінці кінців криворізькі медики порадили нам везти дитину до Києва. Після декількох термінових операцій і складних медичних процедур дитина 40 днів була у реанімації!

Олег Шмельов, завідувач відділення торакальної хірургії Клінічної лікарні №17 м.Києва:

- Був період, коли дитина одержувала тільки антибактеріальних препаратів на 1200-1300 гривень на добу. Процес ще не затих. Дитина продовжує отримувати лікування.

Крім недешевих медикаментів, дитині потрібно ще й спеціальне харчування. Їсти звичайним способом дитина не може!

+38 073 402 21 17 (Галина, мама Дениса)

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанку
4149 4978 6870 8571

Тарасова Галина Олександрівна
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитині потрібна допомога на лікування та реабілітацію

Я мама чотирьох дітей. Потрібна допомога у зборі коштів для лікування та реабілітації в Угорщині, в центрі реабілітації Олінек.

Діагноз: Симптоматична фокальна епілепсія. Аномалія розвитку головного мозку, внутрішня гідроцефалія. Затримка психомоторного розвитку. Стан після операції вентрикулеоперітонеального шунтування.

Допоможіть дитині одужати!

Пише Вам мама славної дівчинки Валерії. Моїй доньці 4 рочки і вона потребує термінової нейрохірургічної операції на хребті.

Батьки благають про шанс на життя дитини

17 березня Єгорку виповнилось три рочки, та замість подарунків і веселощів дитина знаходиться в лікарні. Хлопчику поставили діагноз Лімфома Беркета. При такому захворюванні стадія розвитку пухлини не визначається, але за симптомами все схоже на 4-ту стадію, адже лімфома росте швидкими темпами (за добу може збільшуватися вдвічі), а метастази вже пішли в кістки.

Настя Ульянова потребує невідкладної допомоги

Діагноз: лейкоз

Місяць тому маленьку Настю Ульянову госпіталізували з високою температурою, як пізніше з'ясувалося, її викликав лейкоз.
Будь ласка, допоможіть нашій Насті!