Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Настя Ульянова потребує невідкладної допомоги

Настя Ульянова потребує невідкладної допомоги
 

Діагноз: лейкоз

Місяць тому маленьку Настю Ульянову госпіталізували з високою температурою, як пізніше з'ясувалося, її викликав лейкоз.
Будь ласка, допоможіть нашій Насті!Марія Ульянова, мама дівчинки:

«Всю ніч нашій крихті ставили крапельниці. На ранок стан дитини погіршився – почали кровити внутрішні органи. Вона не фокусувала погляд і не їла нічого. З цього моменту пішла боротьба. Так минуло три тижні, позаду залишилося багато аналізів, досліджень, препаратів і літри донорської крові. Зараз лікарі досягли невеликого поліпшення її стану.»

Тепер лікарі можуть взятися за лікування основного діагнозу дитини, але таких маленьких пацієнтів в Україні вкрай важко лікувати, тож батьки звернулися до закордонних фахівців.

"Нашу Настусю готова прийняти клініка "Шнайдер" в Ізраїлі. Тільки от сума для нашої молодої сім'ї просто величезна. Просимо надати нам допомогу. Допоможіть дитині вижити. Без Вашої допомоги вона не впорається", - каже мама Насті.

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанк
№ 4149 4378 6126 2325
Ульянова Марія Дмитрівна
+38 098 612 41 91 (Марія, мама Насті)
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитині потрібна допомога на лікування та реабілітацію

Я мама чотирьох дітей. Потрібна допомога у зборі коштів для лікування та реабілітації в Угорщині, в центрі реабілітації Олінек.

Діагноз: Симптоматична фокальна епілепсія. Аномалія розвитку головного мозку, внутрішня гідроцефалія. Затримка психомоторного розвитку. Стан після операції вентрикулеоперітонеального шунтування.

Допоможіть дитині одужати!

Пише Вам мама славної дівчинки Валерії. Моїй доньці 4 рочки і вона потребує термінової нейрохірургічної операції на хребті.

Терміново потрібна допомога Жені Тарасюк (2 роки, Україна)

Збір відкритий на курс в МКВЛ ім.Козявкіна м.Трускавець, який буде проходити з 13.06.2016 по 25.06. 2016.

Діагноз малюка: ДЦП, спастичний тетрапарез.
Сума збору 11088,13грн (44352,52 грн.)
Термін збору – до 13.06.16

Батьки благають про шанс на життя дитини

17 березня Єгорку виповнилось три рочки, та замість подарунків і веселощів дитина знаходиться в лікарні. Хлопчику поставили діагноз Лімфома Беркета. При такому захворюванні стадія розвитку пухлини не визначається, але за симптомами все схоже на 4-ту стадію, адже лімфома росте швидкими темпами (за добу може збільшуватися вдвічі), а метастази вже пішли в кістки.